KSWPolskie MMA

Kto rywalem dla Pudziana na KSW 70? „Będzie naprawdę rzeźnia” – Lewandowski, Kawulski i Pudzianowski uchylają rąbka tajemnicy!

Mariusz Pudzianowski i współwłaściciele KSW Martin Lewandowski i Maciej Kawulski zabrali głos na temat rywala dla tego pierwszego na majową galę KSW 70.
Podczas sobotniej gali KSW 68 w Radomiu ujawniono pierwsze szczegóły na temat dwóch kolejnych wydarzeń. KSW 69 odbędzie się 23 kwietnia w Warszawie i zostanie uświetnione starciem mistrza wagi koguciej Sebastiana Przybysza z nieujawnionym jeszcze rywalem, a miesiąc później w pojedynku wieńczącym galę KSW 70 w Łodzi do klatki powróci Mariusz Pudzianowski.
Kto stanie naprzeciwko byłego strongmana? Tego póki co nie wiadomo. Przy okazji sobotniej gali dziennikarze próbowali jednak podpytać obu właścicieli polskiego giganta oraz głównego zainteresowanego o jakiekolwiek szczegóły nt. szykowanego dla Pudziana oponenta…

– Fajne – stwierdził Martin Lewandowski w rozmowie z Super Expressem i MMARocks, odpowiadając na pytanie o względem Mariusza Pudzianowskiego. – Jedna walka była super fajna, ale niestety musimy to przełożyć na późniejszy czas. Nie odpowiem na to pytanie, bo ten przeciwnik, który jest teraz rozważany, nie jest jeszcze dograny.

– Mogę tylko tyle powiedzieć, że to jest zawodnik KSW, więc to nie będzie żaden nowy transfer. Ale… dzisiaj tez mi do głowy przyszedł nowy pomysł na to zestawienie, więc dobrze się wydarzyło, że jeszcze nie ogłosiliśmy, bo może okazać się, że będzie to ciekawsza (walka), ale wtedy będzie to nowa postać. Ale zobaczymy.

O przeciwnika dla Pudziana zapytał też drugiego współwłaściciela KSW Macieja Kawulskiego Mateusz Kaniowski.
– Mamy kilka szalonych pomysłów i jeżeli uda się nam wprowadzić je w życie, to będziemy się wszyscy cieszyć – powiedział polski promotor, stanowczo przy okazji wykluczając kandydaturę Denisa Załęckiego. – Mogę tylko tyle powiedzieć, że te pomysły, które chodzą nam po głowie, są nietuzinkowe, niebanalne i na pewno mainstreamowe.

Jak natomiast sytuacja wygląda z perspektywy Mariusza Pudzianowskiego? O to zapytał go Mateusz Borek podczas studia w ramach gali KSW 68.
– Będzie to na pewno dobry rywal – powiedział Mariusz. – Jak już wszystko będzie zapięte, będzie naprawdę rzeźnia. Mogę ci obiecać. Nie skończy się to na pierwszej rundzie. Jest to zawodnik naprawdę bardzo dobry. Idziemy, idziemy do przodu.

Mariusz Pudzianowski pozostaje niepokonany od trzech lat, gdy przegrał z Szymonem Kołeckim. Obecnie może pochwalić się serią czterech zwycięstw – wszystkich przez nokauty.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Komentarze: 2

  1. Hmmm dziwna narracja: mają fajne zestawienie z kimś z federacji oraz w planach lepsze z kimś spoza.
    Czyli to nie będzie nikt ciekawy jak Sarara, Izu, Materla.

    Akop Szostak? Tylko, że na Facebooku Pudzian napisał „Nie skończy się to na pierwszej rundzie. Jest to zawodnik naprawdę bardzo dobry”

Dodaj komentarz

Back to top button