KSWPolskie MMAZakłady bukmacherskie MMAZakłady KSW

Czy Robert Ruchała wygra w Lubinie? Przegląd bukmacherski #94 – KSW 80: Ruchała vs. Eskijew

Przegląd najciekawszych kursów bukmacherskich przed galą KSW 80: Ruchała vs. Eskijew, która odbędzie się w Lubinie.

Dla Czytelników Lowking.pl, którzy nie są jeszcze graczami FORTUNY, przygotowaliśmy 3X ZAKŁAD BEZ RYZYKA – DO 100, 200 i 300 ZŁ. Szczegóły – tutaj.
W 94. odsłonie Przeglądu Bukmacherskiego weźmiemy pod lupę najciekawsze kursy bukmacherskie Fortuny na dzisiejszą galę KSW 80: Ruchała vs. Eskijew.

Lom-Ali Eskijew vs. Robert Ruchała 2.08 – 1.75

Szczegółowo pojedynkowi temu przyjrzałem się w analizie, którą znaleźć można tutaj. W roli minimalnego faworyta widzę Lom-Aliego Eskijewa.

Jak natomiast starcie to przedstawia się z perspektywy bukmacherskiej? Otóż, jako że kursy są bardzo wyrównane – i tak właśnie postrzegam tę walkę – to żadnego szału tutaj nie ma. Gdybym zmuszony był stawiać, postawiłbym na niewielkiego bukmacherskiego underdoga, którego akurat minimalnie faworyzuję, czyli niemieckiego Czeczena. Kurs 2.08 szału jednak nie robi.
Jeśli natomiast wpleść do prognoz wątek emocjonalny – tj. patriotyczny – to jestem w stanie zrozumieć graczy, którzy pochylą się nad kursem 1.75 na zwycięstwo Roberta Ruchały. Polak ma za sobą pełen obóz przygotowawczy, co może okazać się jego sporym atutem, jeśli walka wyjdzie poza pierwsze rundy.

Przyznam natomiast szczerze, że pomimo iż stawiam na wiktorię Eskijewa na punkty – jak wspomniałem w stosunku 51/49 – to odrobinę kusi kurs 1.90 na scenariusz, w którym walka ta nie rozstrzyga się na punkty lub techniczną decyzję. Żaden z zawodników nie słynie bowiem ze szczególnie ekonomicznego stylu walki.

Zwycięstwo Lom-Aliego Eskijewa – 2.08
Zwycięstwo Roberta Ruchały – 1.75
Walka nie zakończy się na punkty ani techniczną decyzją – 1.90

Bartosz Leśko vs. Tom Breese 2.59 – 1.50

W roli minimalnego faworyta widzę tutaj Toma Breese – przede wszystkim z uwagi na doświadczenie i wyszkolenie techniczne, a także pełen obóz przygotowawczy – ale absolutnie nie skreślam Bartosza Leśki.

W czym rzecz? Chodzi oczywiście o podejrzany mental Brytyjczyka, który czasami nie dojeżdża na walki – a nawet jak dojeżdża, to od odjazdu dzielić może go jedno li tylko dobre uderzenie ze strony rywala. Nawet zatem jeśli pojedynek nie będzie układał się po myśli Polaka, to jednym dobrym ciosem może on kompletnie odwrócić jego losy.

W tym kontekście kurs 2.59 na zwycięstwo Leśki uważam za godny zadumy.Zwycięstwo Bartosza Leśki – 2.59
Zwycięstwo Toma Breese – 1.50

Inne ciekawe kursy

Oumar Sy wygra przed czasem – 1.82

Kacper Koziorzębski wygra przed czasem – 2.00

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie z 3X ZAKŁADEM BEZ RYZYKA – DO 100, 200 i 300 ZŁ

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button