„Kto by nie chciał obejrzeć takiej walki?” – Maciej Kawulski chce starcia Mariusza Pudzianowskiego z Michałem Materlą

Współwłaściciel KSW Maciej Kawulski potwierdził duże zainteresowanie zestawieniem walki Mariusza Pudzianowskiego z Michałem Materlą.
Miesiąc temu przez nadwiślańską scenę MMA przetoczył się pomysł zestawienia walki Mariusza Pudzianowskiego z Michałem Materlą. Wszystko za sprawą Mameda Khalidova, który wyszedł z propozycją zorganizowania takiego pojedynku, zniesmaczony zestawieniem Pudziana z Senegalskim Bombardierem.
Szczecinianin – wówczas będący poza KSW – szybko wyraził pełną gotowość na pójście w tany z byłym strongmanem, ale ten taktycznie nabrał wody w usta, rzuconej medialnie rękawicy nie podejmując.

Tymczasem do temat potencjalnego starcia Pudziana z byłym mistrzem wagi średniej, który właśnie powrócił pod sztandar KSW, powrócił w najnowszej odsłownie Hejt Parku dziennikarz Mateusz Borek. Nieprzypadkowo – w studio gościli bowiem właśnie Cipao oraz współwłaściciel KSW Maciej Kawulski.

– To jest moim zdaniem interesująca walka! – powiedział żywo polski promotor. – Nawet nie wiedziałem, że Pudzian mówił. Natomiast, gdybyś mnie zapytał dzisiaj, czy ja bym chciał zobaczyć tę walkę, to jasne, że bym chciał. A kto by nie chciał?

Wolę walki z Mariuszem Pudzianowskim potwierdził Michał Materla.– Ja już powiedziałem przecież – odparł, zapytany o potencjalne starcie. – Prosiłem o to.

– Ja rozumiem, że to jest cały czas ten Pudzian, który nosi te ciężary – kontynuował Maciej Kawulski – ale zobacz, kogo on zlał! Nastula… Sprawdź tych przeciwników. To jest naprawdę kawał konia i moim zdaniem 90% Polaków chciałoby taką walkę zobaczyć.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

– Czy do niej dojdzie? No strasznie trudny kaliber. I to są właśnie te ciężary, to jest moje sudoku, które muszę każdego dnia układać. A to nie zawsze się da.

Ostatnimi czasy szeroko w mediach spekulowano o innej potencjalnym rywalu dla Mariusza Pudzianowskiego – Mamedzie Khalidovie. Mistrz wagi średniej nie ukrywał zresztą dużego takim zestawieniem zainteresowania, podkreślając, że Pudzian to zawodnik z krwi i kości. Jednak po pokonani Senegalskiego Bombardiera Polak nabrał do takiego pojedynku dystansu – czy taktycznie w ramach negocjacji, czy z jakiegokolwiek innego powodu, Bóg jeden raczy wiedzieć.
Rywal Michała Materlę na okoliczność styczniowej gali KSW 66 w Szczecinie – tam powróci do klatki – nie jest póki co znany.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply