Europejskie MMAKSWPolskie MMAWorld Freefight Challenge

KSW i WFC rozpoczynają współpracę

Konfrontacja Sztuk Walki i World Freefight Challenge rozpoczęły współpracę – zawodnicy słoweńskiej organizacji staną przed szansą wywalczenia kontraktu z KSW.

Słoweńska organizacja World Freefight Challenge jest kolejną – po brazylijskiej Aspera FC – która nawiązała współpracę z KSW.

17 grudnia w austriackim Bad Vöslau na gali WFC 21 – Olimp: Road to KSW zawodnicy powalczą o kontrakt z największą polką organizacją.

Tym razem stawka jest nawet większa, bo na na szali znajdzie się potencjalny kontrakt z KSW.

– czytamy na stronie WFC.

Dzięki mocnym więziom między oboma zarządami, werbalnie ustalono współpracę między obiema organizacjami. Teraz zawodnicy, którzy biorą udział w galach WFC, otrzymają szansę wywalczenia kontraktu z największą europejską organizacją.

Droga do KSW 2017 rozpoczyna się za dwa miesiące w Austrii, gdy do klatki powrócą zawodnicy o ugruntowanej renomie wespół z młodymi talentami z całej Europy.

Póki co nie wiadomo, w jaki dokładnie sposób wyłoniony zostanie zawodnik (zawodnicy?), który podpisze kontrakt z KSW – czy odbędzie się turniej, czy też obie organizacje przyjmą inny format współpracy.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button