KSW 64 – Mariusz Pudzianowski w walce wieczoru, Michał Pietrzak vs. Shamil Musaev w rozpisce

Ujawniono trzech nowych bohaterów listopadowej gali KSW 64 – a wśród nich połowę walki wieczoru.

Jak oficjalnie poinformowali organizatorzy, zaplanowaną na 23 października w Łodzi galę KSW 64 uświetni występ rozpędzonego serią trzech zwycięstw Mariusza Pudzianowskiego (15-7). Kto natomiast stanie naprzeciwko Pudziana? Tego póki co nie ujawniono.
W Łodzi dojdzie też do pojedynku ważnego dla układu sił w kategorii półśredniej pomiędzy Michałem Pietrzakiem (10-4) i Shamilem Musaevem (15-0).

Reprezentant Czerwonego Smoka ma na koncie trzy występy pod sztandarem KSW. We wziętym w zastępstwie debiucie przegrał na punkty z Roberto Soldiciem, by następnie w ledwie 56 sekund znokautować Kamila Szymuszowskiego. Po raz ostatni był widziany w akcji podczas marcowej gali KSW 59, niejednogłośnie pokonując Krystiana Kaszubowskiego.
Shamil Musaev również stoczył w KSW trzy walki, wszystkie kończąc z tarczą. W debiucie poturbował i ubił Huberta Szymajdę, by następnie efektownie znokautować Grzegorza Szulakowskiego. Podczas styczniowej gali KSW 58 przeniósł się do wagi półśredniej, tam pokonując na punkty Urosa Jurisicia.

Rozpiska KSW 64

Walka wieczoru

120,2 kg: Mariusz Pudzianowski (15-7) vs. TBA

Pozostałe

61,2 kg: Sebastian Przybysz (8-2) vs. TBA – o pas mistrzowski
65,8 kg: Patryk Kaczmarczyk (7-0) vs. Robert Ruchała (5-0)
77,1 kg: Michał Pietrzak (10-4) vs. Shamil Musaev (15-0)
56,7 kg: Karolina Owczarz (4-1) vs. TBA

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply