Polskie MMA

Krzysztof Klaczek vs. Sergej Grecicho na Slava Republic 1

Krzysztof Klaczek w swojej pierwszej wale w 2016 roku skrzyżuje rękawice z Sergejem Grecicho na gali Slava Republic 1.

W pierwszej ogłoszonej walce gali Slava Republic 1 jeden z najlepszych polskich piórkowych, Krzysztof Klaczek (10-3) stanie w szranki z dobrze znanym z polskich gal Litwinem Sergejem Grecicho (22-8-1).

26-letni Polak znajduje się na fali dwóch zwycięstw, które odniósł nad Sauliusem Buciusem oraz Darko Banovicem. Wygrał też siedem ze swoich ostatnich ośmiu pojedynków, pogromcę znajdując tylko w osobie utalentowanego mistrza BAMMA, Toma Duquesnoy’a.

30-letni Litwin również powraca po zwycięstwie, jaki w listopadzie zeszłego roku odniósł w starciu z Janim Ridasmaą. Wcześniej natomiast zmuszony był uznać wyższość Filipa Wolańskiego i Magomeda Idrisova.

Premierowa gala z cyklu Slava Republic odbędzie się 30 kwietnia w Zespole Szkół w Bojanie koło Gdyni. W walce wieczoru wystąpi były zawodnik UFC i jeden z najmocniejszych polskich lekkich, Piotr Hallmann (15-5). Organizatorzy – klub Mighty Bulls Gdynia oraz grupa menadżerska MMA Cartel – zapowiadają ogłoszenie kolejnych zestawień w najbliższym czasie.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button