Polskie MMAUFC

Krzysztof Jotko zaprasza Vitora Belforta do walki: „Jestem tutaj”

W ocenie wielu najlepszy polski zawodnik bez podziału na kategorie wagowe Krzysztof Jotko zaprasza do walki Vitora Belforta.

Rozpędzony serią pięciu wiktorii z rzędu Krzysztof Jotko po swoim ostatnim zwycięstwie – na gali UFC Fight Night 100 w Sao Paulo nie pozostawił złudzeń Thalesowi Leitesowi, pewnie wygrywając decyzją sędziowską – zapowiedział, że najchętniej w kolejnym starciu poszedłby w oktagonowe tany z legendarnym Brazylijczykiem Vitorem Belfortem.

Rzecz jednak w tym, że Phenom w ogóle nie garnie się do takiego pojedynku. W ostatnich dniach udzielił kilku wywiadów, zapowiadając, że najchętniej stanąłby do rewanżu z Andersonem Silvą. Poza Pająkiem na jego radarze znajdują się też Nick Diaz, Michael Bisping i Chris Weidman.

Polak postanowił więc raz jeszcze rzucić Belfortowi wyzwanie, oznaczając go w poniższej wiadomości na Facebooku.

Vitor Belfort – jestem gotowy na walkę z Tobą, aby spełnić swoje marzenie. Nie musisz więcej szukać rywali, jestem tutaj.

39-letni Brazylijczyk znajduje się już jednak na ostatniej prostej swojej kariery. Przegrał trzy z ostatnich czterech pojedynków, prezentując się w nich bardzo słabo. Wydaje się, że obecnie koncentruje się wyłącznie na aspektach finansowych, te sportowe zostawiając na dalszym planie.

****

Naszą analizę najbardziej prawdopodobnego rywala dla Krzysztofa Jotko znajdziecie poniżej:

Kto dla Krzysztofa Jotko na kolejną walkę – analiza

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button