Polskie MMAUFC

Krzysztof Jotko ubija Tamdana McCrory’ego

Krzysztof Jotko znokautował Tamdana McCrory’ego na gali UFC Fight Night 89 w Ottawie.

Krzysztof Jotko (18-1) odniósł swoje czwarte z rzędu – i piąte w ogóle – zwycięstwo w oktagonie amerykańskiego giganta, na gali UFC Fight Night 89 w Ottawie w niespełna minutę nokautując Tamdana McCrory’ego (14-4).

Jotko rozpoczął aktywnie, pracując na nogach i próbując zmylić McCrory’ego. Znacznie bardziej stacjonarny Amerykanin był wyraźnie wolniejszy. Rozstrzygnięcie nadeszło niespełna minutę po rozpoczęciu walki – już wcześniej atakując dobrym krosem, Jotko świetnie zszedł do prawej strony, trafiając McCrory’ego soczystym lewym sierpem, po którym Amerykanin osunął się półprzytomny na deski. Dodatkowe uderzenia z góry dopełniły dzieła zniszczenia.

Jotko w ten sposób pobił rekord Tomasza Drwala z 2009 roku, który wygrał trzy walki z rzędu w oktagonie UFC. Najprawdopodobniej teraz czeka polskiego zawodnika rywal z czołowej piętnastki dywizji półśredniej.