UFC

Krótko i konkretnie! Mateusz Gamrot odpowiedział na wywody i krytykę ze strony Chaela Sonnena!

Mateusz Gamrot skomentował niedawne krytyczne wypowiedzi pod swoim adresem ze strony Chaela Sonnena.
Kilka dni temu naczelny komentator światowego MMA Chael Sonnen wziął pod lupę sytuację w mistrzowskiej rozgrywce w wadze lekkiej UFC – a konkretnie niedawne wypowiedzi Beneila Dariusha oraz Khabiba Nurmagomedova.

Irański Amerykanin stwierdził, że to on jest rezerwowym do mistrzowskiego pojedynku pomiędzy Charlesem Oliveirą i Islamem Makhachevem, który zwieńczy galę UFC 280, zaplanowaną na 22 października w Abu Zabi. Zawtórował mu Dagestański Orzeł, który poszedł nawet o krok dalej, obwieszczając, że nie wierzy, aby Do Bronx ostatecznie do Abu Zabi dotarł, wobec czego naprzeciwko Islama Makhacheva stanie właśnie Benny.
W zawiłej analizie Złotousty zasugerował, że wypowiedzi Dagestańczyka mogą być nieprzypadkowe – nie wykluczył mianowicie scenariusza, w którym Do Bronx rzeczywiście z jakiegoś powodu – choćby kontuzji – rozważa wycofanie się z arabskiej gali.

Na tym jednak nie koniec, bo Gangster z Oregonu nie oszczędził też Mateusza Gamrota, który w Abu Zabi ma skrzyżować rękawice z Beneilem Dariushem właśnie. Sonnen stwierdził, że Polak jest kompletnie nieświadom, że obok niego mają miejsce ważne dla rozgrywki mistrzowskiej w 155 funtach medialne dysputy.

– Jedynym, którego pominięto w zaproszeniu na przyjęcie – i zapewniam was, że jutro też nie dotrze do niego, że jest impreza – jest tutaj Gamrot – stwierdził Chael.– Ale co powiedzieć o Gamrocie? To Gamrot powinien był pierwszy zabrać głos w temacie, a nie ja. To nie ja powinienem być pierwszym, który porusza ten temat Gamrota w mediach, tylko powinien to być sam Gamrot. Powinien był już się tym zająć. Nie zrobi tego jednak. Gwarantuję to wam.

We wtorek Gamer odniósł się jednak krótko do wypowiedzi Sonnena.

– Dziękuję za twoją troskę – napisał kudowianin. – Czyny przemówią głośniej niż słowa. Wszyscy wiedzą, że gdy pokonam Benny’ego, jestem następny.
Obecnie Mateusz Gamrot przebywa w American Top Team na Florydzie, gdzie kontynuuje przygotowania do październikowego boju. Na około dwa tygodnie przed walką wyleci do Abu Zabi, aby tam spokojnie się zaaklimatyzować.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Komentarze: 1

Dodaj komentarz

Back to top button