UFC

Kontuzja Jiriego Prochazki? Niepokojące nagrania z Czechem przed UFC 303

Na nodze Jiriego Prochazki pojawiła się dziwna narośl – guz? – który wzbudził wiele spekulacji nt. stanu zdrowia Czecha przed UFC 303.

Czy Jiri Prochazka wyjdzie do rewanżowej walki z Alexem Pereirą z urazem lewej nogi? Nagrania z ostatnimi wywiadami czeskiego awanturnika wzbudziły lawinę spekulacji w mediach społecznościowych.

Do pierwszej walki z Brazylijczykiem, która odbyła się w listopadzie zeszłego roku, Czech wychodził po fatalnym obozie przygotowawczym – a przynajmniej taką ukuł narrację. Twierdził, że z pięciu tygodni treningowych, jakie miał podczas przygotowań, uczciwym treningom poświęcił tylko… 6 dni! Borykał się z chorobą, brał antybiotyki, potem nabawił się urazu łokcia, a także zakażenia ucha.

Okazuje się, że być może i do rewanżu Denisa podchodzi z problemami zdrowotnymi. Na to może wskazywać stan jego lewej nogi w okolicy piszczela. W wywiadach, jakich udzielił The Schmo oraz na kanale KTNV Channel 13 Las Vegas, widać dziwaczną narośl na jego lewym piszczelu. W tym drugim wywiadzie jest ona ukryta pod skarpetą oraz – najprawdopodobniej – opatrunkiem.

Na ile poważny jest to uraz i czy może odbić się na dyspozycji Jiriego Prochazki? Tego nie wiadomo. Wydaje się natomiast, że przy klasycznym ustawieniu Czecha wewnętrzne lowkingi Brazylijczyka mogą stanowić dla niego problem, właśnie z uwagi na rzeczonego guza czy cokolwiek to jest.

Kursy bukmacherskie na walkę faworyzują Alexa Pereirę w stosunku 1.80 do 2.01. Walkę obstawiać można na FORTUNIE (tutaj) z bonusem w postaci 3 zakładów bez ryzyka – każdy do 100 PLN.

Artykuły poświęcone gali:

Typowanie gali
Przegląd najciekawszych kursów

Analiza i typ na walkę Pereira vs. Prochazka 2 poniżej.

Wszystkie walki UFC można obstawiać w Fortunie z 3X ZAKŁADEM BEZ RYZYKA – KAŻDY DO 100 ZŁ

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Komentarze: 2

Dodaj komentarz

Back to top button