O Lowking.pl

Konkurs – oglądaj zwycięstwo Joanny jak burżuj!

W sobotę podczas gali UFC 185 czeka nas historyczna chwila – Joanna Jędrzejczyk zmierzy się z Carlą Esparzą w walce, której stawką będzie pas mistrzowski kategorii słomkowej.

Z tej okazji przygotowaliśmy dla Was nie lada gratkę. Chcąc oszczędzić Wam poszukiwania streamów w noc z soboty na niedzielę, organizujemy konkurs, którego zwycięzca obejrzy walkę Joanny Jędrzejczyk na UFC 185 na żywo jak burżuj – w doskonałej jakości, wygodnie rozpostarty na fotelu, nie martwiąc się o „padające streamy”! Nagrodą jest bowiem internetowe PPV z gali UFC 185!

Co należy zrobić, aby wziąć udział w konkursie? To proste – wystarczy, że w komentarzu poniżej odpowiecie na pytanie:

Co zmieniłbyś na Lowkingu, czego Ci brakuje, co Ci przeszkadza?

Oczywiście, aby to zrobić, musicie być zarejestrowani na stronie. Jeśli nadal nie jesteście, błyskawicznie możecie zarejestrować się TUTAJ (w razie jakichkolwiek problemów prośba o e-mail na [email protected])

Pytanie konkursowe, jak widać, jest otwarte, więc od Waszej inwencji zależy odpowiedź. Celem, który przyświeca nam jest natomiast zebranie cennych krytycznych uwag i wskazówek na temat dalszego rozwoju portalu. Możecie poruszyć kwestię cykli artykułów, których Wam brakuje albo których jest za mało, zaproponować własne, skrytykować aspekty graficzne, które Wam nie odpowiadają lub techniczne, które uprzykrzają Wam życie. I tak dalej.

Odpowiedź nie musi być rozbudowana, nie ma żadnego limitu znaków, ale rezerwujemy sobie prawo do tego, by wykluczyć z konkursu odpowiedzi, które uznamy za bezsensowne.

A zatem zapraszamy! Konkurs potrwa do piątku do godziny 20:00. Zwycięzca zostanie wylosowany w tradycyjnie lowkingowy sposób.

Najprawdopodobniej też zwycięzca będzie musiał zarejestrować się (za darmo) na stronie UFC.tv, aby móc skorzystać z naszej transmisji PPV gali UFC 185.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button