Polskie MMA

„Koniec opie*dalania się!” – Mirosław Okniński nowym trenerem WCA? Daniel Omielańczuk komentuje, klub wydaje oświadczenie!

Zaprawiony w sianiu medialnego zamieszania trener Mirosław Okniński po raz kolejny podskubał Warszawskie Centrum Atletyki.
Fanem ciszy w eterze trener Mirosław Okniński zdecydowanie nie jest, co w czwartkowy wieczór udowodnił po raz kolejny, publikując następny kontrowersyjny – prowokacyjny? – wpis w mediach społecznościowych.
– Dostałem ofertę, żeby być głównym trenerem w WCA – wypalił ni stąd, ni zowąd trener Akademii Sportów Walki Wilanów.

– Wszystko jest mega dziwne – dodał w komentarzach. – Propozycja współpracy za plecami zawodników i trenerów. Widocznie brak wyników dał się mocno we znaki.

– Szefostwo WCA jest niezadowolone z wyników pracy trenerów. To jest prawda.

Do dyskusji z krótkim komentarzem włączył się trenujący w WCA Daniel Omielańczuk.– … i się obudziłeś – napisał z przekąsem.

– A co? – odpowiedział trener Okniński. – Byś odszedł na emeryturę? I tak odchodzisz. Będziecie musieli wziąć się do pracy. Skończyło się opierdalanie się.

Wpisy trenera Mirosława Oknińskego odbiły się najwyraźniej tak dużym echem, że… na oficjalnej stronie WCA na Instagramie wydano w tym temacie oświadczenie!

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

– W odniesieniu do posta Mirka Oknińskiego z dnia 9.12.21, chcemy poinformować, że nigdy nikt z naszego klubu nie kontaktował się z nim w sprawach związanych z prowadzeniem naszego teamu – obwieszczono. – I nie mamy takich planów na przyszłość. Wszyscy mamy się dobrze i skupiamy się na osiąganiu dalszych klubowych celów w niezmienionym składzie.

– Ps. Drogi Mirosławie Okniński nie życzymy sobie rozpowszechniania nieprawdy, kosmicznych wymysłów i wprowadzania w błąd opinii publicznej.
Zaczepka ze strony trenera Oknińskiego – bo można chyba w takich kategoriach postrzegać jego wpisy – jest pochodną reorganizacji treningów w WCA Fight Team, o której kilka tygodni temu poinformował były mistrz wagi półciężkiej UFC Jan Błachowicz. Cieszyński Książę zapowiedział wówczas naradę najlepszych zawodników, sztabu trenerskiego oraz właścicieli klubu celem opracowania nowej metodyki treningowej, aby poprawić niezachwycające ostatnimi czasy wyniki.

O trenerze Mirosławie Oknińskim było natomiast w ostatnich tygodniach głośno, ponieważ wyrzucił z Akademii Sportów Walki Wilanów braci Michała i Cezarego Oleksiejczuków, przenosząc wszystko do mediów.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button