Conor McGregor vs. Floyd Mayweather Jr.

Konfrontacja Conora McGregora z Pualiem Malignaggim – video

Najwięksi medialni rywale ostatnich tygodni w sportach walki – Conor McGregor i Paulie Malignaggi – stanęli twarzą w twarz przy okazji promocji walki Irlandczyka z Floydem Mayweatherem Jr.

Wygląda na to, że walka bokserska Conora McGregora z Pauliem Malignaggim, do której mogłoby dojść po sobotnim starciu Irlandczyka z Floydem Mayweatherem Juniorem, nabiera coraz bardziej realnych kształtów, o czym świadczyć może dzisiejsze spięcie między oboma zawodnikami.

Gdy mianowicie podczas dnia medialnego Irlandczyk maszerował w otoczeniu dziennikarzy i swojej świty, aby spotkać się z fanami, niespodziewanie pojawił się przed nim nie kto inny, a właśnie Paulie Malignaggi. W rezultacie obaj wdali się w słowne utarczki – Irlandczyk apelował, aby Amerykanin w końcu ogarnął się i pogodził z laniem, jakie rzekomo otrzymał podczas sparingu, podczas gdy ten ostatni przypominał Conorowi, aby nie zapomniał zabrać ze sobą „jaj”.
Zarzewiem konfliktu między oboma stały się zdjęcia ze sparingu z Malignaggim, jakie opublikował kilka tygodni temu zespół Conora, przedstawiając Amerykanina w niekorzystnym świetle.

Były bokser w rezultacie opuścił obóz przygotowawczy Irlandczyka, przekonując, że zaprezentowane zdjęcia nie oddają prawdy o przebiegu sparingu.

Oliwy do ognia dolał następnie sternik UFC Dana White, który opublikował, krótkie nagranie z rzeczonego sparingu, na którym Malignaggi przywitał się z deskami – czy to po uderzeniach, czy to w wyniku odepchnięcia.

Amerykanin kilka dni temu zapowiedział, że jest gotowy na walkę z Irlandczykiem – choć uzależnia ją od poziomu, jaki McGregor zaprezentuje w starciu z Mayweatherem.

*****

Floyd Mayweather Jr. vs. Conor McGregor – transmisja, rozpiska, informacje

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button