Kombinacji, jaką ubił Overeema, Ngannou nauczył się 2 tygodnie temu – video


Trener stójki Francisa Ngannou, Fernand Lopez zdradza, że kombinacji, jaką jego podopieczny ustrzelił Alistaira Overeema na UFC 218, nauczył się dwa tygodnie temu.

Wieść gminna od dawna niosła, że Francis Ngannou, który zawodową karierę rozpoczął ledwie cztery lata temu, wchłania wiedzę jak przysłowiowa gąbka. Wielokrotnie przekonywał o tym jego trener Fernand Lopez, twierdząc, że Predator podczas sparingów poprawek dokonuje niemalże z rundy na rundę, nie dając dwa razy zaskoczyć się tymi samymi technikami.

Po triumfalnym zwycięstwie z Alistairem Overeemem w co-main evencie sobotniej gali UFC 218 w Detroit Lopez obwieścił natomiast, że kombinacji prawego sierpa z lewym z dołu jego podopieczny nauczył się… dwa tygodnie wcześniej. Na dowód tego trener opublikował poniższe nagranie.
Przygotowania do walki z Holendrem Kameruńczyk odbył w Instytucie Sportowym UFC w Las Vegas, opuszczając swój dotychczasowy klub MMA Factory w Paryżu. Szybko powrócił jednak do współpracy z Lopezem, ściągając go też w ostatnim etapie przygotowań do Stanów Zjednoczonych.

Przed pojedynkiem o złoto ze Stipe Miocicem zapowiedział, że ponownie spędzi kilka tygodni w paryskim MMA Factory.

*****

Rzeźnik Franciszek i dziadyga Dean – czyli sześć wniosków z UFC 218


Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply