Statystyki MMAUFC

Khamzat Chimaev zdystansowany! Rekordowe wyczyny Jailtona Almeidy!

Po pięciu zwycięstwach przed czasem w UFC Jailton Almeida może pochwalić się fantastycznymi statystykami – lepszymi nawet od Khamzata Chimaeva.
Kilka lat temu świat MMA zachwycił Khamzat Chimaev, który w czterech pierwszych występach pod sztandarem UFC zainkasował jedno li tylko znaczące uderzenie, wszystkie pojedynki wygrywając oczywiście przed czasem.

Jednak w piątym boju – z Gilbertem Burnsem – bajeczna ta statystyka Czeczena poszła z dymem. Stoczył z Brazylijczykiem 3-rundową wojnę na wyniszczenie, inkasując aż 119 znaczących ciosów.
Inaczej rzecz ma się natomiast z idącym jak burza Jailtonem Almeidą, który w walce wieczoru sobotniej gali UFC on ABC 4 poddał w pierwszej rundzie Jairzinho Rozenstruika. W starciu tym Brazylijczyk nie przyjął ani jednego znaczącego uderzenia. Oznacza to, że w pięciu dotychczasowych występach w oktagonie UFC zainkasował jedynie dwa znaczące uderzania – po jednym od Antona Turkalja oraz Shamila Abdurakhimova.

Było to tym samym trzecie starcie Malhadinho, w którym zachował czyste konto, tj. nie dał się trafić ani raz. W tym aspekcie lepszy nadal jest czeczeński Wilk, który wygrał w UFC już cztery walki be przyjęcia jednego choćby uderzenia.

Poddając Surinamczyka, Brazylijczyk odniósł piąte zwycięstwo z rzędu przed czasem w oktagonie UFC. Doszlusował tym samym do Shavkata Rakhmonova, który może pochwalić się takim samym bilansem. Liderem jest tutaj rozpędzony sześcioma skończeniami – wszystkimi przez nokaut – Sergey Pavlovich.Na tym jednak nie koniec, bo niespełna 32-letni reprezentant Kraju Kawy podtrzymał fantastyczną serię zwycięstw przed czasem w karierze – wszystkie odniósł przez poddania (12) i nokauty (7).

Po pokonaniu Jairzinho Rozenstruika, któremu zadał pierwszą w karierze porażkę przez poddanie, Jailton Almeida wziął na celownik sklasyfikowanego na 6. miejscu w rankingu Taia Tuivasę. Chce z nim walczyć w październiku – albo w Abu Zabi, albo podczas gali w Brazylii.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie z 3X ZAKŁADEM BEZ RYZYKA – DO 100, 200 i 300 ZŁ

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button