Khabib vs. Tony czy Conor vs. Kowboj? 90 tys. fanów nie pozostawiło wątpliwości!

Dziennikarz Ariel Helwani utworzył cieszącą się dużą popularnością ankietę, pytając, na które starcie fani czekają bardziej – Conora McGregora z Donaldem Cerrone czy Khabiba Nurmagomedova z Tony Fergusonem?

W zeszłym tygodniu zapowiedziano dwa nowe hitowe zestawienia w UFC.

Podczas styczniowej gali UFC 246 w Las Vegas do oktagonu powróci po ponad rocznej przerwie były podwójny mistrz i nadal największa prawdopodobnie gwiazda organizacji Conor McGregor, który stanie w szranki z zaprawionym w bojach weteranem Donaldem Cerrone.

Zobacz także: były mistrz FEN z nokautem dekady na weteranie UFC

Z kolei w kwietniu w Brooklynie galę UFC 249 uświetni wyczekiwany od lat pojedynek na szczycie kategorii lekkiej pomiędzy zasiadającym na jej tronie Khabibem Nurmagomedovem i rozpędzonym serią dwunastu zwycięstwo Tonym Fergusonem.

Który pojedynek jest bardziej wyczekiwany przez fanów? Takie pytanie w ankiecie na Twitterze zadał najpopularniejszy dziennikarz MMA Ariel Helwani. Jej dotychczasowe wyniki nie pozostawiają najmniejszych wątpliwości…

Aż 69% spośród prawie 90 tys. głosów oddano na dagestańsko-amerykańskie starcie.

Zapowiedź, wstępną analizę, przewidywane kursy bukmacherskie oraz wstępny typ pojedynku Nurmagomedova z Fergusonem przedstawiliśmy tutaj, a McGregora z Cerrone – tutaj.
Obstawiaj wszystkie walki UFC na PZBUK z bonusem 500 PLN na start

*****

Kursy bukmacherskie na walkę McGregor vs. Cerrone ujawnione

Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply