Khabib Nurmagomedov wytypował walki Usman vs. Burns, Aldo vs. Yan i Volkanovski vs. Holloway

Rozdający karty w wadze lekkiej Khabib Nurmagomedov podjął się wytypowania trzech mistrzowskich starć gali UFC 251.

We wtorek organizatorzy oficjalnie ogłosili trzy walki mistrzowskie, które odbędą się podczas zaplanowanej na 11 lipca w Abu Zabi gali UFC 251.

Galę zwieńczy starcie o złoto 170 funtów pomiędzy dwoma klubowymi kolegami – stającym do drugiej obrony tytułu mistrzem Kamaru Usmanem oraz rozpędzonym serią sześciu zwycięstw Gilbertem Burnsem, który starcie o pas zapewnił sobie niedawną demolką na Tyronie Woodleyu.

W co-main evencie wydarzenia dojdzie natomiast do rewanżowego starcia na szczycie kategorii piórkowej pomiędzy Alexandrem Volkanovskim i Maxem Hollowayem.
Wreszcie o zwakowany przez Henry’ego Cejudo pas dywizji koguciej powalczą były dominator 145 funtów Jose Aldo i idący jak burza Petr Yan, który w oktagonie amerykańskiego giganta wygrał już sześć pojedynków.

I właśnie prognozy wyników tych trzech mistrzowskich starć podjął się w mediach społecznościowych rozdający karty w kategorii lekkiej Khabib Nurmagomedov

– Usman, Yan, Holloway – zawyrykował Dagestańczyk.
Wedle nieoficjalnych doniesień, Khabib Nurmagomedov powróci natomiast do akcji 19 września, w ramach gali UFC 253 stając w szranki z opromienionym zwycięstwem nad Tonym Fergusonem nowym tymczasowym mistrzem Justinem Gaethje.

Obstawiaj wszystkie walki UFC na PZBUK i odbierz cashback 200 PLN

*****

„Miał swoją szansę!” – White stwierdził, że „sfrustrowany” McGregor odrzucił walkę z Fergusonem na UFC 249

Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply