Khabib Nurmagomedov wskazał 5 aktualnie najlepszych zawodników z Rosji

Rozdający karty w wadze lekkiej UFC Khabib Nurmagomedov wskazał pięciu najlepszych obecnie zawodników MMA z Rosji.

Podczas piątkowej konferencji prasowej, która odbyła się w Moskwie, mistrz kategorii lekkiej UFC Khabib Nurmagomedov spędził z dziennikarzami prawie półtorej godziny, odpowiadając na masę różnorodnych pytań.

Dowiedzieliśmy się też między innymi, jakich rosyjskich zawodników Dagestański Orzeł uważa obecnie za Top 5 bez podziału na kategorie wagowe.

– Na pierwszym miejscu umieszczę Petra Yana – powiedział Khabib. – Drugi będzie Zabit Magomedsharipov. Na trzecim Islam Makhachev. Czwarte dla Askara Askarova. Uważam, że gość ma bardzo dużą szansę, żeby zostać mistrzem UFC. Na piątym miejscu dałbym Magomeda Ismailova, jeśli mogę też korzystać z zawodników z innych organizacji? Pominięcie ich byłoby niesłuszne. Napisałby zaraz do mnie: „Dlaczego mnie pominąłeś?”.
Mistrz wagi lekkiej UFC został też zapytany o najlepszego ciężkiego w historii – i także tutaj długo się nie zastanawiał. Jego numerem jeden pozostaje legendarny Fedor Emelianenko.

Obstawiaj wszystkie walki UFC na PZBUK i odbierz cashback 200 PLN

*****

„Walka zostałaby przerwana” – McGregor przekonany, że gdyby nie cofnął w ostatniej chwili nogi, pogruchotałby Diazowi kolano

Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply