Khabib Nurmagomedov odpowiedział na krytykę, jaka spadła na niego za stwierdzenie, że „ring girls są bezużyteczne”

Były mistrz kategorii lekkiej UFC i jedna z flagowych postaci światowego MMA Khabib Nurmagomedov odpowiedział na krytykę, jaka spadła na niego za wypowiedzi nt. ring girls.
Nieszczególnie przejął się Khabib Nurmagomedov głosami krytyki, jakie spadły na niego za wypowiedzi na temat ring girls na galach MMA.

Przypomnijmy, że zapytany kilka tygodni temu, czy na galach organizowanych przez należące do niego EFC pojawią się ring girls, Dagestańczyk zaprzeczył. Stwierdził, że są one najbardziej bezużytecznymi osobami na galach.
Wypowiedzi te byłego mistrza UFC nie zjednały mu fanów w szeroko rozumianym świecie MMA. Spadło na niego sporo krytyki i szyderstw – i to zarówno ze strony fanów, samych ring girls, jak i innych zawodników, by wspomnieć choćby Conora McGregora czy Valentinę Shevchenko.

Dagestański Orzeł pod medialnym pręgierzem uginać się jednak nie zamierza. Nie pozostawił co do tego najmniejszych wątpliwości podczas trasy po Wielkiej Brytanii.

– Nigdy nie podchodzę do tego na zasadzie, że „o, może ludziom się to spodoba albo nie spodoba” – zaznaczył Khabib (za RT.com). – Wiem, że cały czas mówię wiele dziwnych rzeczy, ale nie dbam o to. Takie jest moje zdanie – urodziłem się z tym, dorastałem z tym i jasno przedstawiam swoje zdanie.

– Czasami gdy coś mówię, ludzie nie zgadzają się ze mną, ale nie dbam o to, bo w duszy wiem, że mam rację.– Każdy ma swoje zdanie i swoje poglądy na różne tematy. Na przykład kilka miesięcy temu ktoś zapytał o moją organizację Eagle Fighting Championship i spytał, dlaczego nie ma tam ring girsl.

– Odpowiedziałem, że moim zdaniem nie ma powodu, aby tam były. Niektórzy ludzie się z tym nie zgadzają, ale kogo to interesuje? Mnie nie interesuje, bo mam swoje zdanie.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

– To moja organizacja i to ja podejmuję w niej decyzje. Będę robił to, co zechcę, a nie to, co robi Dana czy ktokolwiek inny.

– Dana może robić, co zechce. Czasami też robi rzeczy, których nie rozumiem, ale nigdy go nie osądzam. To jego decyzja, a on nazywa się Dana White. Ja jestem Khabib. Jeśli mam jakąś opinię, to po prostu się nią dzielę.
Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply