Kamil Oniszczuk podpisał kontrakt z ACA – data debiutu potwierdzona

Utalentowany Kamil Oniszczuk związał się z organizacją Absolute Championship Akhmat, gdzie zadebiutuje przy okazji kwietniowej gali w Polsce.

Niepokonany Kamil Oniszczuk (7-0) opuścił szeregi Babilon MMA, podpisując kontrakt z organizacją Absolute Championship Akhmat.

O nowym rozdziale w karierze 23-latka poinformował Artur Mazur z portalu Sportowe Fakty WP, co główny zainteresowany potwierdził poniższym wpisem.

Nowa sportowa wersja mnie w nowej organizacji
@aca_mma.

Cieszę się, że będę mógł zweryfikować swoje umiejętności w jednej z najlepszych lig na świecie.

Szlifujący umiejętności w poznańskim Ankosie MMA zawodnik rozpoczął zawodową karierę w 2016 roku. Trzema zwycięstwami utorował sobie drogę pod sztandar Babilon MMA, gdzie stoczył cztery walki, wszystkie kończąc z tarczą.
Rywalizując w kategorii półśredniej, Kamil Oniszczuk pokonywał między innymi Saida-Magomeda Abdulkadyrova czy Guilherme Cadenę.

Polak zadebiutuje w barwach czeczeńskiej organizacji przy okazji zaplanowanej na 24 kwietnia w Polsce – nie ujawniono jeszcze dokładnej lokalizacji – gali ACA 108. Nie wiadomo póki co, kto będzie jego rywalem.

Obstawiaj wszystkie walki UFC na PZBUK i odbierz darmowy zakład 50 PLN

*****

„Też chcemy rewanżu, ale najpierw…” – ojciec Khabiba reaguje na wiktorię Conora, żąda astronomicznej gaży za rewanż

Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply