UFC

Kamaru Usman ubija Sergio Moraesa w pierwszej rundzie – video

Kamaru Usman odniósł szóste z rzędu zwycięstwo, nie dając szans Sergio Moraesowi podczas gali UFC Fight Night 116 w Pittsburghu.

Kamaru Usman (11-1) potwierdził swoje mistrzowskie aspiracje w kategorii półśredniej, ubijając w pierwszej rundzie Sergio Moraesa (12-3-1) podczas gali UFC Fight Night 116 w Pittsburghu.

Po kilku pierwszych wymianach, w których obaj zawodnicy zdzielili się nawzajem dobrymi ciosami, Usman trafił soczystym kopnięciem na wysokości łydki – Brazylijczyk bardzo wyraźnie je odczuł, cofając się na siatkę z nietęgą miną.

Pomimo tego – i kolejnych kopnięć, które doszły celu – Moraes nie stracił rezonu, kilka razy nieco chaotycznie, ale celnie kontrując nieodpowiedzialnie atakującego i zostawiającego głowę po wyprowadzeniu ataków nigeryjskiego Amerykanina. W końcu jednak regularnie zmieniający ustawienie Usman zagonił rywala pod siatkę, tam najpierw prując powietrze lewym sierpem, ale potem posyłając na Brazylijczyka na deski soczystym krosem. Moraes odwrócił się jeszcze na plecy, cały czas wzrokiem śledząc rywala, ale miał już zdecydowanie dość, nie wyrażając ochoty do kontynuowania pojedynku.

https://twitter.com/Jonnyboy_6969/status/909248386813087744
https://twitter.com/Jonnyboy_6969/status/909248731203227650

Po walce Usman w płonnej przemowie rzucił wyzwanie czołówce dywizji półśredniej, z nazwiska wymieniając Rafaela dos Anjosa.

*****

UFC Fight Night 116 – wyniki i relacja

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button