„Już mamy wszystko nakręcone” – Borys Mańkowski zadebiutuje w TVN Turbo

Rozdający swego czasu karty w wadze do 77 kilogramów w KSW Borys Mańkowski zdradził, iż otrzymał propozycję z TVN Turbo, z której skorzystał.

Były mistrz kategorii półśredniej KSW i jeden z najpopularniejszych nad Wisłą zawodników Borys Mańkowski niebawem pojawi się w telewizji – a konkretnie na kanale TVN Turbo. Rąbka tajemnicy w temacie mający już spore doświadczenie w występach przed kamerą – chociażby przy okazji swoich videoblogów – uchylił w rozmowie z portalem FightSport.pl.

– Tak się złożyło, że dostałem taką propozycję z telewizji – powiedział Diabeł Tasmański. – W sumie mogę o tym powiedzieć, czemu nie? TVN Turbo się do mnie zgłosiło z fajną propozycją, ciekawą. Taką, która jest dla mnie jakimś wyzwaniem.

– Część nagrałem przed całą tą pandemią, przed tym wszystkim. Później w porządku, mega ekipa dała mi czas na to, żebym się totalnie poświęcił przygotowaniom. Mogłem się przygotowywać i nie myśleć o niczym innym.
– Prosto po gali pojechałem na tydzień na wakacje i po wakacjach pojechałem na parę dni na Mazury, do Warszawy, aby dokręcić tam resztę. Już wszystko mamy nakręcone. Więcej już powiedzieć nie mogę, ale czekajcie, bo w tym roku będzie Borys w Turbo.

– To jest taki nowy projekt. Fajny, bo to taka odskocznia i po prostu coś nowego. Nauczyłem się czegoś nowego. Nie chodzi tu o kasę, bo najbardziej chodziło mi o to, aby sprawdzić się na nowym polu. Zobaczymy, czy się sprawdziłem.

Póki co nie wiadomo nic więcej na temat projektu, o którym powiedział Borys Mańkowski ani też jego premierze.

Diabeł Tasmański był ostatnio widziany w akcji podczas czerwcowej gali KSW 53, pokonując jednogłośną decyzją sędziowską Marcin Wrzoska i odnosząc w ten sposób drugie z rzędu zwycięstwo.
Zapytany o powrót do klatki, przypomniał, że lubi walczyć co około sześć miesięcy, wobec czego najchętniej kolejne starcie stoczyłby w okolicach listopada lub grudnia.

Cały wywiad poniżej:

Obstawiaj wszystkie walki UFC na PZBUK i odbierz cashback 200 PLN

*****

„Walka zostałaby przerwana” – McGregor przekonany, że gdyby nie cofnął w ostatniej chwili nogi, pogruchotałby Diazowi kolano

Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply