UFC

Justin Gaethje nokautuje Jamesa Vicka – tym razem medialnie (VIDEO)

Nie dość, że ciężko znokautował Jamesa Vicka w oktagonie, następnie go wyśmiewają, to teraz Justin Gaethje poczęstował go też solidnym medialnym razem.

Nasłuchawszy się przez kilka tygodni, jakim to jest marnym zawodnikiem, który pokonywał wyłącznie słabeuszy, Justin Gaethje nie ukrywał satysfakcji – delikatnie rzecz ujmując – gdy w walce wieczoru gali UFC Fight Night 135 w Lincoln brutalnie ubił wyszczekanego Jamesa Vicka.

Gdy Texecutioner leżał na deskach, skąd jego długie cielsko próbowała zebrać ekipa medyczna, Highlight uraczył nieświadomą jeszcze niczego ofiarę dwoma środkowymi palcami, rozstrzelał pistoletem z palców i uśpił przykładając dłoń do twarzy.

Na tym jednak nie skończył. Dzień po oktagonowym morderstwie opublikował bowiem w mediach społecznościowych wyśmiewające rywala nagranie, w którym Vick określa go mianem Homera Simpsona MMA.

https://www.instagram.com/p/Bm9DWu6gpE6/

Texecutioner zdążył już zabrać głos po klęsce, przekonując, że gadulstwem próbował tylko wypromować walkę, a tak naprawdę bardzo Gaethje szanuje.

*****

Justin Gaethje: „Im więcej gadasz, tym brutalniejszy upadek”

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button