Junior dos Santos trenuje w ATT

Junior dos Santos najbliższe przygotowania prawdopodobnie w całości spędzi w amerykańskim klubie.

Junior dos Santos najprawdopodobniej zmierzy się w najbliższej walce z Alistairem Overeemem, a zwycięzca być może dostąpi zaszczytu walki o pas mistrzowski.

Junior, który miał okazję być już dzierżycielem tytułu mistrza wagi ciężkiej, w przygotowaniach do tej walki zmienia jednak nieco swoje otoczenie. Pierwotnie związany z braćmi Nogueira Brazylijczyk po trzeciej walce z Cainem Velasquezem postanowił spróbować innych metod i rozpoczął treningi w Nova Uniao. Problem jednak mógł stanowić niedobór zawodników jego postury.

Po ciężkiej walce ze Stipe Miocicem, w której na dos Santosie piętno wywarła także poważna kontuzja, postanowił spróbować kolejnego klubu. Wybór padł na American Top Team, gdzie pomagał już w przygotowaniach swojemu koledze, Antonio Silvie.

Jak mówi jeden z założycieli klubu, Alex Davis:

Będzie prawdopodobnie tutaj trenował. To dla niego perfekcyjne miejsce, bo mamy tutaj Steve’a Mocco, który pokonał w zapasach Velasqueza dziewięć razy, a tego mu właśnie potrzeba. Junior był tutaj już parę razy, ale z kontuzjowanym kolanem nie mógł ciężko trenować. Myślę, że następny obóz spędzi tutaj.

Zdjęcie z Instagrama Cigano sugeruje, że już rozpoczął swoje treningi w ATT.

Treningi Juniora w ATT.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply