Junior dos Santos rzuca wyzwanie Brockowi Lesnarowi

Junior dos Santos rzucił wyzwanie Brockowi Lesnarowi, który na gali UFC 200 pokonał Marka Hunta.

Pierwotnie ich pojedynek szykowany był na galę UFC 131 w 2011 roku. Miał zwieńczyć 13. sezon The Ultimate Fightera, w którym obaj wcielili się w rolę trenerów. Jednak problemy zdrowotne Brocka Lesnara pogrzebały te plany i ostatecznie naprzeciwko Juniora dos Santosa stanął Shane Carwion.

Po 5-letniej nieobecności amerykański gwiazdor WWE i były mistrz UFC Lesnar powrócił do oktagonu, na jubileuszowej gali UFC 200 terroryzując z góry Marka Hunta.

Cigano w kreatywny sposób wykorzystał okazję, aby rzucić Lesnarowi wyzwanie.

Dos Santos dochodzi obecnie do siebie po kontuzji ramienia, której nabawił się w zwycięskim starciu z Benem Rothwellem. Z kolei dalsza przyszłość Lesnara w UFC nie jest jasna.

Brazylijczyk nie jest jedynym zawodnikiem, który chciałby pójść w oktagonowe tany z największą gwiazdą UFC – kampanię na rzecz starcia z Lesnarem prowadzi też bowiem Josh Barnett.

Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply