Josh Barnett rozchwytywany – otrzymał pięć ofert

Nieco ponad tydzień temu były mistrz kategorii ciężkiej UFC, Josh Barnett, rozstał się z amerykańskim gigantem – a dziś ma już na stole pięć ofert.

Josh Barnett na brak zainteresowania narzekać nie może. Po tym, jak w zeszłym tygodniu UFC przystało na prośbę Warmastera o rozwiązanie kontraktu – podyktowaną głównie złymi doświadczeniami Amerykanina z Amerykańską Agencją Antydopingową (USADA) – dziś może przebierać w ofertach.

Byłem pewien, że pojawi się pewne zainteresowanie, ale jestem w szoku odpowiedzią na jego dostępność.

– powiedział w rozmowie z ESPN.com menadżer zawodnika, Leland Lebarre.

Dobrze widzieć, że poza UFC na świecie MMA ma się bardzo dobrze.
Wedle słów menadżera, Barnett otrzymał łącznie pięć ofert od organizacji z całego świata. Nie zdradził jednak żadnej z nich.

Kilka dni temu w programie Ariel Helwani’s MMA Show Warmaster wspominał o takich organizacjach jak KSW – z uwagi na wielkie gale i Mariusza PudzianowskiegoRIZIN – z uwagi na ducha PRIDEBellator – z powodu Fedora Emelianenki – czy rosyjskiej MFP z uwagi na show.

Zainteresowanie usługami Amerykanina zdążył kilka dni temu potwierdzić Scott Coker z Bellatora, a i Martin Lewandowski opublikował wymowny wpis.

Obóz Barnetta podchodzi do sprawy ze spokojem. Zawodnik nie ukrywa, że nigdzie mu się nie spieszy, a teraz ma jeszcze przed sobą kilka innych obowiązków, którym chce się poświęcić.

*****

Paulo Costa żegna emerytowanego Johny’ego Hendricksa, nie pozdrawia Uriaha Halla

Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply