Genesis

Josh Barnett rozbił w walce na gołe pięści Marcina Różalskiego

W pojedynku wieńczący galę Genesis na gołe pięści Josh Barnett porozbijał Marcina Różalskiego.

Josh Barnett pokonał Marcina Różalskiego w walce wieczoru gali Genesis. Polak nie wyszedł do trzeciej rundy.

Wysoka garda Różalskiego. Barnett próbuje przedrzeć się przez nią prostymi. Klincz. Ciosy z obu stron. Rozerwanie. Amerykanin wpada w klincz, kontrolując rywala jedną ręką – drugą smaga go ciosami i łokciem. Różalski odpowiada własnymi uderzeniami. Rozerwanie.

Soczysty lewy prosty Marcina! Wszedł czysto. Proste Barnetta, który wpada w klincz. Tam rozpuszcza ręce. Polak już mocno porozcinany, zakrwawiony. Barnett nieustannie szuka klinczu, tam wyraźnie rozdając karty.

Różalski odpowiada świetnymi ciosami na środku! Wstrząsa Barnettem ciosami i łokciem, ale ten przetrwał. Na rozerwanie klinczu posyła Różala na deski krótkim prawym sierpem! Knockdown! Różalski wraca na nogi. Końcówka rundy dla Amerykanina.

Proste Barnetta na otwarcie rundy drugiej. Dobry cios, wszedł czysto między gardę Różalskiego, który cofa się na siatkę. Tam inkasuje kolejne uderzenia od Amerykanina na głowę i korpus. Chwilę potem Warmaster ponownie zamyka Różala na ogrodzeniu, tam rozpuszczając ciosy na głowę i korpus. Polak odpowiedział łokciami. Rozerwanie.

Zwarcie w klinczu, Barnett uderza podbródkami! Trafia, Różalski na deskach! Liczenie! Marcin podnosi się na 8! Sędzia Tomasz Bronder wzywa jednak lekarzy, którzy sprawdzają stan twarzy Różalskiego. Wznowienie.

Różalski szuka kombinacji, ale Barnett ponownie nurkuje pod jego ciosami, przenosząc walkę do klinczu przy ogrodzeniu. Tam jego przewaga nie podlega dyskusji. Różalski próbuje się odgryzać podbrókami, łokciami, ale Amerykanin skuteczniejszy, aktywniejszy, precyzyjniejszy.

Rozerwanie. Proste Josha dochodzą celu, podbródki również! Rózalski na siatce, ale odpowiada kontrami! Trafia! Barnett przytomnie jednak wpada w klincz, tam kontynuując obijanie przeciwnika.

Schodząc do narożnika po trzeciej rundzie, Różalski wykrzyczał, że nie widzi nic na jedno oko. Decyzja mogła być tylko jedna – nie został dopuszczony do dalszej walki, choć nie do końca wiadomo, czy poddał go narożnik, czy też lekarz.

Obstawiaj wszystkie walki UFC na PZBUK i odbierz cashback 200 PLN

*****

Koszulki Lowking.pl dostępne w sprzedaży!

Powiązane artykuły

Komentarze: 3

Dodaj komentarz

Back to top button