Josh Barnett z możliwym naruszeniem Polityki Antydopingowej

Josh Barnett nie przeszedł kontroli antydopingowej przeprowadzonej na początku grudnia tego roku.

Weteran Josh Barnett (35-8) dołącza do coraz liczniejszej grupy zawodników, którzy nie przechodzą kontroli antydopingowych pod kuratelą Amerykańskiej Agencji Antydopingowej (USADA). Organizacja UFC poinformowała bowiem na swojej stronie internetowej, że Amerykanka została powiadomiona przez USADA o możliwym naruszeniu Polityki Antydopingowej w wyniki kontroli antydopingowej przeprowadzonej 9 grudnia 2016 roku poza rywalizacją.
To już czwarta wpadka dopingowa w karierze Warmastera. Wcześniej nie przeszedł kontroli przy okazji gal UFC 36 i UFC 36, a następnie – już po powrocie z Japonii, gdzie brylował pod banderą PRIDE – był zestawiony z Fedorem Emelianenko, ale oblał kolejny test, walkę odwołano, a organizacja Affliction zakończyła działalność.

Po powrocie do UFC w 2013 roku Barnett przeplata zwycięstwa z porażkami. Ostatnio widziany był w akcji na wrześniowej gali UFC Fight Night 93, dusząc Andreia Arlovskiego.

Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply