„Mówią, żeby nigdy nie kopać leżącego, ale…” – Jorge Masvidal zareagował na klęskę Colby’ego Covingtona z Kamaru Usmanem

Nieukrywający niechęci do Colby’ego Covingtona Jorge Masvidal nie oszczędził go po gali w Las Vegas, gdzie Chaos przegrał przez techniczny nokaut z Kamaru Usmanem.

W odpowiedzi na krytyczne słowa pod swoim adresem Jorge Masvidal nie oszczędził Colby’ego Covingtona przed sobotnią galą UFC 245 w Las Vegas. Stwierdził między innymi, że swego czasu Chaos dostał srogie lanie na sparingu od Gleisona Tibau, wypominając mu też, że razu pewnego musiał ratować go przed oprychami na plaży.

Zobacz także: Colby Covington zrugał sędziego Marca Goddarda po walce z Kamaru Usmanem

Jak się natomiast właśnie okazało, Gamebred nie miał też litości dla swojego klubowego kolegi z American Top Team po gali, w walce wieczoru której Chaos przegrał przez nokaut w piątej rundzie z Kamaru Usmanem, doznając też złamania szczęki.

Mówią, żeby nigdy nie kopać człowieka, który leży, ale ty nie jesteś człowiekiem. Powinieneś zapłacić mojemu trenerowi. Wyszłoby mniej niż poskładanie twojej szczęki #ukrzyżowanie

Covington nie zabrał jeszcze głosu na temat Masvidala po walce. Wypowiedział się natomiast o Marcu Goddardzie, nie zostawiając na brytyjskim sędzi suchej nitki za przedwczesne – jak twierdzi – przerwanie walki.

Co zaś tyczy się Jorge Masvidala, to w rozmowach z dziennikarzami po gali w Las Vegas sternik UFC wyraził zainteresowanie zestawieniem go z mistrzem Kamaru Usmanem.




Obstawiaj wszystkie walki UFC na PZBUK z bonusem 500 PLN na start

*****

Kursy bukmacherskie na walkę McGregor vs. Cerrone ujawnione

Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply