UFC

Jorge Masvidal o Donaldzie Cerrone: „Jego korpus nie jest podejrzany – gość jest za niego skazany”

Jorge Masvidal zapowiada pojedynek z Donaldem Cerrone, z którym skrzyżuje rękawice na gali UFC on FOX 23.

Gala UFC on FOX 23, która odbędzie się 28 stycznia w Denver, będzie już trzecią z ostatnich czterech z cyklu FOX, w której walką wieczoru będzie starcie kobiet. Tym razem naprzeciwko siebie staną Valentina Shevchenko i Julianna Pena.

Tymczasem w co-main evencie gali rękawice skrzyżują bez porównania bardziej rozpoznawalni zawodnicy w osobach Jorge Masvidala oraz Donalda Cerrone.

Wszyscy, którzy usłyszą o tym, że ja i Cerrone będziemy tam walczyć – bez względu na to, czy są naszymi fanami czy nienawistnikami – będą to oglądać.

– powiedział Gamebred, zapytany w podcaście Three Amigos, czy nie przeszkadza mu, iż walka pań znajdzie się nad jego starciem z Kowbojem.

Nie wyobrażam sobie nikogo, kto by tego nie obejrzał. Masz dwóch gości, którzy lubią ranić innych, dwóch gości, którzy są mocni. Ludzie to obejrzą i niech oni zadecydują, która walka powinna być walką wieczoru.
Powracający po zwycięstwie z Jakiem Ellenbergerem Jorge Masvidal przyznał, że nie znajduje się co prawda jeszcze w kondycji zdrowotnej, która umożliwiałaby mu sparingi, ale przekonuje, że do czasu starcia z Donaldem Cerrone będzie już w szczytowej formie. Nie ukrywa też, że chętnie zaatakuje najsłabszy punkt rywala, za który od dawna uchodzi jego korpus.

Zdecydowanie poszukam mocnych uderzeń, czy to na korpus, czy to na głowę, po prostu wszędzie.

– zapowiedział Gamebred.

Jakąkolwiek okazję da, wykorzystam ją. Wszyscy znamy jego ciało. Nie jest podejrzane – jest skazane. Gość jest skazany za liche ciało. To pewne. Zamierzam wykorzystać te elementy.

Standardowo, nie zabrakło też pytania o potencjalną walkę z Conorem McGregorem.

Zacierałbym ręce. Dla kogoś takiego jak ja to byłoby święto. Wiadomo, że na nogach jest powyżej średniej, z dobrym refleksem i mocą w rękach. W parterze natomiast nie widzę w nim żadnego zagrożenia. Nie powstrzymałby moich obaleń. Kiedykolwiek bym chciał, mógłbym go trafić i obalić. To byłoby świetne zestawienie.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button