UFC

Jordan Burroughs odniósł się do doniesień, wedle których pomoże Conorowi w przygotowaniach pod Khabiba

Wybitny amerykański zapaśnik Jordan Burroughs odniósł się do wczorajszych doniesień, wedle których dołączył do obozu przygotowawczego Conora Mcregora przed walką z Khabibem Nurmagomedovem.

Wczoraj świat MMA poruszyły doniesienia, wedle których Conor McGregor w przygotowaniach do walki z Khabibem Nurmagomedovem podczas październikowej gali UFC 229 miał rozpocząć współpracę ze złotym medalistą igrzysk olimpijskich w zapasach w stylu wolnym z 2012 roku i wielokrotnym mistrzem świata Jordanem Burroughsem.

Jak się jednak okazuje, nie było w nich krzty prawdy.

Nie trenuję z Conorem. Sam spróbuję zdobyć Mistrzostwo Świata w październiku. Życzę mu powodzenia w nadchodzącej walce o pas z Khabibem.
Czy natomiast zaproszenie do wspólnych treningów, jakie kilka miesięcy temu wystosował pod adresem Irlandczyka inny wybitny amerykański zapaśnik Kyle Snyder, jest nadal aktualne – nie wiadomo.

Na tę chwilę wydaje się, że kluczowym człowiekiem odpowiedzialnym za zapasy Conora McGregora pozostaje trener zapasów w SBG Sergei Pikulsky, choć nie sposób wykluczyć, że obóz Irlandczyka na okoliczność konfrontacji z Dagestańczykiem dokona jakichś sparingowych transferów.

*****

5 możliwych walk wieczoru na nowojorską galę UFC 230

Powiązane artykuły

Back to top button