UFC

Jonas Bilharinho dołącza do obozu przygotowawczego Eddiego Alvareza

Wygląda na to, że przed walką z Conorem McGregorem do obozu Eddiego Alvareza dołączył Jonas Bilharinho, który pomagał też wcześniej w przygotowaniach Jose Aldo.

Przed pierwszą – niedoszłą – i drugą – przegraną – walką Jose Aldo z Conorem McGregorem miał swoje pięć minut, często goszcząc w mediach. Pełnił bowiem kluczową rolę w przygotowaniach Aldo do konfrontacji z Irlandczykiem, naśladując styl tego ostatniego podczas sparingów.

Scarface nie miał jednak okazji pokazać, co wyciągnął ze sparingów z Jonasem Bilharinho, bo o nim oczywiście mowa, na gali UFC 194 padając pod ciosami McGregora w ledwie 13 sekund. Jednocześnie zaginął też słuch o Bilharinho. Na domiar złego w kwietniu tego roku 26-letni Brazylijczyk doznał swojej pierwszej zawodowej porażki, na gali Jungl Fight 86, ulegając Valdinesowi Silvie.

Wygląda jednak na to, że Bilharinho powoli wraca do obiegu. Mark Henry – trener Eddiego Alvareza, który już 12 listopada stanie do walki z Conorem McGregorem na nowojorskiej gali UFC 205 – opublikował na Twitterze zdjęcie, na którym widać też Bilharinho.

Najprawdopodobniej Bilharinho został ściągnięty w ostatnim etapie przygotowań Alvareza właśnie w celu imitowania oktagonowych poczynań Irlandczyka, o których, dodajmy, mistrz kategorii lekkiej nie ma najlepszego zdania. Alvarez na co dzień trenuje też z takimi zawodnikami jak na przykład Frankie Edgar, Edson Barboza czy Marlon Moraes.

Poniżej krótki highlight Bilharinho.

https://www.youtube.com/watch?v=kVafujk-nZ4

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button