Jon Jones potwierdził na Twitterze walkę z Janem Błachowiczem?

Pierwszy raz od czasu gali w Rio Rancho Jon Jones zabrał głos na temat pojedynku z Janem Błachowiczem – podając dalej wpis Polaka.

Gdy Jan Błachowicz przed niespełna dwoma tygodniami nokautował Coreya Andersona w daniu głównym gali UFC on ESPN+ 25 w Rio Rancho, zasiadający na trybunach Jon Jones świętował razem z nim.

Mistrz sprawiał wrażenie zachwyconego rozstrzygnięciem i perspektywą walki z polskim półciężkim. W licznych wywiadach po tamtej gali zapewniał, że w ogóle nie zdziwi się, jeśli przy okazji swojej następnej wizyty w oktagonie stanie właśnie naprzeciwko Cieszyńskiego Księcia.

Od tamtych wydarzeń minęło jednak już jedenaście dni. Błachowicz wykorzystał je, aby medialnie ugruntować swoją pozycję pretendenta, podczas gdy Jones… Zniknął jak kamfora. Jakby kompletnie zapomniał o potencjalnym pojedynku z Polakiem.
Wszystko to uległo jednak dzisiaj zmianie. Amerykanin podał bowiem dalej na Twitterze poniższy wpis, w którym cieszynianin zapewnił, że dojdzie do jego walki z Jonesem.

Czy w ten sposób Bones sugeruje, że coś jest na rzeczy w temacie jego konfrontacji z Cieszyńskim Księciem? Czy może podanie przezeń dalej powyższego wpisu nie ma żadnego drugiego dna?

Tego póki co nie wiadomo. Wiadomo natomiast, że w rajdzie po oktagonowe usługi Jona Jonesa liczy się też Dominick Reyes, który pała żądzą natychmiastowego rewanżu za porażkę, jakiej doznał kilka tygodni temu. Przed dwoma dniami Dewastator spotkał się z szefostwem UFC, ale nie wiadomo, czy doszło do jakiegokolwiek porozumienia.Bones wydaje się preferować – przynajmniej w mediach – starcie z Błachowiczem. Nie ma bowiem wątpliwości, że jego jednogłośne zwycięstwo z Reyesem podczas gali UFC 247 było w pełni zasłużone.

Cieszynianin powrócił już natomiast do Polski. W licznych wywiadach, jakich udzielił w ostatnich dniach, zapowiedział, że jeśli UFC nie skontaktuje się z nim w tym tygodniu, w drugim sam ruszy do ofensywy. Interesuje go wyłącznie pojedynek mistrzowski.

Obstawiaj wszystkie walki UFC na PZBUK i odbierz darmowy zakład 50 PLN

*****

Błachowicz czy Reyes? „Nie wiem, jak można gościowi odmówić” – Jones zabiera głos!

Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply