UFC

Johnny Walker kontuzjowany – Anthony Smith nowym rywalem Jimmy’ego Crute’a na UFC 261

Anthony Smith zgodził się na walkę z Jimmym Crutem w zastępstwie za kontuzjowanego Johnny’ego Walkera.

Johnny Walker wypadł z walki z Jimmym Crutem, która miała odbyć się podczas zaplanowanej na 27 marca gali UFC 260. Powód? Brazylijczyk naderwał mięsień piersiowy, co wymagało natychmiastowej interwencji chirurgicznej, o czym doniósł portal MMAFighting.com.

Szybko znaleziono natomiast zastępstwo dla młodego Australijczyka. Jego rywalem został były pretendent do złota wagi półciężkiej Anthony Smith (36-14). Walka została jednak odsunięta w czasie – odbędzie się 24 kwietnia w ramach gali UFC 261 w nieustalonej jeszcze lokalizacji.
O jej zestawieniu poinformował portal ESPN.com.

Sklasyfikowany na 12. miejscu w rankingu Jimmy Crute wygrał cztery z dotychczasowych pięciu walk pod sztandarem UFC, jedynej porażki doznając z rąk Mishy Cirkunova w wrześniu 2019 roku. Od tamtego czasu stoczył dwa pojedynki – w lutym ubiegłego roku poddał Michała Oleksiejczuka, a w październiku ubił Modestasa Bukauskasa.Okupujący 6. pozycję w rankingu Lwie Serce w listopadzie ubiegłego roku przerwał czarną serię dwóch porażek – z Gloverem Teixeirą przez techniczny nokaut i z Aleksandarem Rakiciem przez decyzję – w pół rundy poddając Devina Clarka.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 2230 PLN

Smith będzie miał po swojej stronie gigantyczną przewagę doświadczenia. Walczył ze znacznie mocniejszymi rywalami aniżeli Crute. Rzecz jednak w tym, że w stójce dynamika i ciężkie pięści Australijczyka mogą okazać się dla niego poważną przeszkodą. A jeśli jednak tam będzie sobie radził, 24-latek jak najbardziej może poszukać zapasów i parteru – z góry powinien mieć przewagę.

Przewidywane kursy bukmacherskie:

Jimmy Crute – 1.40
Anthony Smith – 2.80

Wstępny typ:

Jimmy Crute
Rozpiska UFC 261

205 lbs: Jimmy Crute (12-1) vs. Anthony Smith (34-16)
185 lbs: Chris Weidman (15-5) vs. Uriah Hall (16-9)

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 2230 PLN

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

*****

Koszulki Lowking.pl dostępne w sprzedaży!

Powiązane artykuły

Komentarze: 2

Dodaj komentarz

Back to top button