UFC

Joe Rogan wskazuje najbrutalniejszego zawodnika na świecie

Najsłynniejszy komentator UFC Joe Rogan nie ma żadnych wątpliwości, kto jest najbrutalniej walczącym zawodnikiem na świecie.

W sobotę Justin Gaethje dopisał do swojego bilansu kolejne spektakularne zwycięstwo, tym razem ciężko nokautując Edsona Barbozę w ramach walki wieczoru filadelfijskiej gali UFC on ESPN 2.

Pojedynku tego nie komentował na żywo Joe Rogan, ale nie umknął on jego uwadze.

Zobacz także: McGregor, Masvidal, Ngannou i inni reagują na nokaut Justina Gaethje

https://www.instagram.com/p/Bvrw17VgqMo/?utm_source=ig_web_button_share_sheet

Bycie postrzeganym w charakterze najbrutalniejszego człowiek w najbrutalniejszym sporcie na świecie to kurewsko dobre osiągnięcie, ale moim zdaniem Justin Gaethje jest tym właśnie człowiekiem. Gratulacje za niesamowite zwycięstwo przez nokaut z jednym z najbardziej niebezpiecznych uderzaczy w tym sporcie!

Highlight stoczył pod banderą UFC pięć walk – i każda z nich była nieprawdopodobnie brutalna.

Spośród trzech pierwszych wojen na otwarcie przygody z amerykańskim gigantem obronną ręką wyszedł z pierwszej, zadając Michaelowi Johnsonowi pierwsza w karierze porażkę przez nokaut. W dwóch kolejnych bojach sam kończył jednak ubity, a jego katami okazywali się Eddie Alvarez i Dustin Poirier, którzy i tak skończyli okrutnie porozbijani.

Po tych niepowodzeniach – pierwszych w karierze – były mistrz WSoF rozpoczął treningi w Team Elevation, po pierwszych tamże przygotowaniach ciężko nokautując Jamesa Vicka. W sobotę do swojej kolekcji dodał głowę Edsona Barbozy.

*****

„To nie była wojna” – Justin Gaethje o walce z Edsonem Barbozą i dalszych planach

Powiązane artykuły

Komentarze: 1

Dodaj komentarz

Back to top button