Polskie MMAUFC

Joanna Jędrzejczyk na UFC 211 w 3 animacjach – video

Podczas gali UFC 211 Joanna Jędrzejczyk obroniła po raz piąty pas mistrzowski kategorii słomkowej.

Jessica Andrade miała stanowić dla Joanny Jędrzejczyk najpoważniejszy test w karierze, ale rzeczywistość okazała się zupełnie inna. Świetnie dysponowana polska mistrzyni kategorii słomkowej zdeklasowała Brazylijkę na pełnym dystansie w co-main evencie gali UFC 211 w Dallas, a jej kapitalny występ dobrze podsumowują trzy poniższe animacje.
Bojowo nastawiona i jak zawsze pewna siebie Polka prezentuje „mistrzowski” ochraniacz na szczękę, co stanowi zapowiedź koncertu, jaki za chwilę będzie przez 25 minut dawała w oktagonie…

https://twitter.com/streetfitebanch/status/863657240875683841

Praca na nogach polskiej zawodniczki i sprzężona z tym doskonała kontrola dystansu stanowiły kluczowe elementy w oktagonowej grze Jędrzejczyk, które przyczyniły się do jej triumfu. Były to też płaszczyzny, w których dokonała największego progresu w porównaniu z poprzednimi walkami. Regularnie ostrzeliwała Andrade kopnięciami i ciosami z dystansu, nieustannie wokół niej krążąc i unikając zamknięcia pod siatką, a w chwilach szarży Brazylijki kontrolując ją wyprostowaną ręką.

https://twitter.com/streetfitebanch/status/863790918163410949

W zgodnej opinii komentatorów największe szanse na starcie z polską mistrzynią ma teraz Rose Namajunas. Amerykanka została uchwycona przez kamery chwilę po zakończeniu walki Jędrzejczyk – a jej mina wyraża więcej niż tysiąc słów.

https://twitter.com/ZPGIFs/status/863631434308825088

*****

Joanna Jędrzejczyk: „Walka to mój dzień chwały, wisienka na torcie”

Joanna Jędrzejczyk broni pasa mistrzowskiego w Dallas!

Joanna Jędrzejczyk dołącza do grupy menadżerskiej kierującej karierami Conora McGregora i Michaela Bispinga

Rekordowe wyczyny Joanny Jędrzejczyk na UFC 211

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button