Biznes MMA UFCUFC

Joanna Jędrzejczyk dołącza do grupy menadżerskiej kierującej karierami Conora McGregora i Michaela Bispinga

Mistrzyni kategorii słomkowej Joanna Jędrzejczyk związała się z grupą menadżerską Paradigm Sports Management.

Przy okazji gali UFC 211 w Dallas (wyniki i relacja) mistrzyni kategorii słomkowej Joanna Jędrzejczyk, która po raz piąty obroniła złoto, pewnie wypunktowując Jessicę Andrade, obwieściła światu, że związała się z grupą menadżerską Paradigm Sports Management.
Tym samym potwierdziły się spekulacje, które pojawiały się jeszcze w zeszłym roku, gdy Polka przed starciem z Karoliną Kowalkiewicz rozstała się z poprzednim menadżerem Tiago Okamurą z Sucker Punch Entertainment.

W rezultacie grupa Paradigm SM i stojący na jej czele Audie Attar mają teraz pod swoimi skrzydłami wszystkich europejskich mistrzów, bo od kilku lat reprezentują też interesy Conora McGregora i Michaela Bispinga. Ponadto zajmują się też karierami takich zawodników jak Tony Ferguson, Chris Weidman, Stephen Thompson, Gunnar Nelson, Lorenz Larkin, Jimi Manuwa, Uriah Hall, Rico Verhoeven czy Artem Lobov.

Co ciekawe, El Cucuy – garnący się do walki z Conorem McGregorem – ostatnio pozwolił sobie na kilka uszczypliwych uwag pod adresem Paradigm SM, twierdząc, że oczekuje od nich znacznie więcej.

Opowiedział też zabawną historię związaną z jego ostatnią – niezapowiedzianą – wizytą w siedzibie firmy. Otóż, tym razem nie zaanonsował wcześniej swojego przybycia, a gdy pojawił się w biurze, okazało się, że zniknęła ramka z jego wizerunkiem, która wcześniej – gdy zapowiadał swoje wizyty – zawsze stała w widocznym miejscu. Wykoncypował z tego, że menadżerowie Paradigm SM ustawiają odpowiednie zdjęcia w zależności od tego, który zawodnik ich odwiedza.

Grupa Paradigm Sports Management posiada mocne związki ze światem showbiznesu i Hollywood. Choćby Michael Bisping kręci filmy za filmami, a i takowe propozycje trafiają do Conora McGregora.

Zapytany podczas konferencji prasowej po gali UFC 211 o to, dlaczego wybrała Paradigm SM, polska mistrzyni odparła:

Bo uważam, że są najlepsi w tym biznesie. Pracują z wieloma wspaniałymi sportowcami. Wiele razy słyszałam, że „związałaś się z nimi z powodu Conora” – ale to nieprawda. Lubię tych ludzi i uważam, że chodzi o dobre relacje.

Opuściłam swój klub w Polsce, a miałam dobrych trenerów. Bardzo dobrych trenerów. Razem zdobyliśmy pas UFC. Rzecz w tym, że zawsze szukam dobrych ludzi. Więc lubię to nawet w biznesie.

*****

UFC 211 – wyniki i relacja na żywo

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button