Polskie MMATUFUFC

Joanna Jędrzejczyk: „Nie mów o mojej rodzinie, bo cię rozpie*dolę”

Podczas konferencji prasowej przed trzema lipcowymi galami UFC doszło do standardowej scysji między Joanną Jędrzejczyk i Claudią Gadelhą.

Joanna Jędrzejczyk i Claudia Gadelha spotkały się ponownie podczas konferencji prasowej przed lipcowym trzydniowym maratonem UFC z galami UFC Fight Night 90, TUF 23 Finale i UFC 200.

Panie nie były rozpieszczane pytaniami przez dziennikarzy, ale jedno jedyne, które otrzymały, zamieniły na ostrą szermierkę słowną. Polka została zapytana o okoliczności słynnej bójki, w którą obie jakoby wdały się podczas kręcenia TUF 23, a której to nie zdołały zarejestrować kamery.

To było dawno temu i nie pamiętam już, ale zaprosiłam Claudię na kawę po tym wszystkim, ale powiedziała „nie”, więc… Jej wybór.

Brazylijka nie odpowiedziała, ale zademonstrowała gest sugerujący, że wymiotuje już tymi gadkami, przykładając palec do buzi.

Włożę ci pięść do buzi 8 lipca – wypaliła Jędrzejczyk, widząc reakcję Brazylijki.
Myślę, że potrzebujesz tego gdzieś indziej – odparowała Gadelha.

Polka uniosła brwi, spoglądając z niechęcią na rywalkę.

Gdy wysłałaś mi kilka pocałunków podczas treningu, powiedziałam ci, że jestem zaręczona – stwierdziła mistrzyni. – Nie jestem „odmienna”.
W takim razie chyba on nie spisuje się najlepiej, bo gdyby tak było, nie byłabyś taką suką.

Polska zawodniczka uniosła mikrofon i odłożyła go po chwili, nie znajdując odpowiedzi i tylko uśmiechając się z niedowierzaniem. Do akcji wkroczył Dana White, zaskakując wszystkich stwierdzeniem, jakoby obie zawodniczki nie pałały do siebie sympatią.

Ostatnim rozdziałem szermierki słownej był staredown obu zawodniczek na zakończenie konferencji prasowej.

Jedyne, co da się wychwycić, to słowa Jędrzejczyk:

Nigdy więcej nie mów o mojej rodzinie – powiedziała, dodając zniżonym głosem – Bo cię rozpierdolę.

Jędrzejczyk i Gadelha skrzyżują rękawice 8 lipca na finałowej gali The Ultimate Fighter 23.

Powiązane artykuły

Back to top button