Bez kategorii

„Jesteśmy podekscytowani” – Dana White przełamuje ciszę w temacie wymiany Johnsona na Askrena

Zawiadujący UFC Dana White po raz pierwszy zabrał głos w temacie wymiany Demetriousa Johnsona na Bena Askrena.

Głównodowodzący UFC Dana White nie zabierał dotychczas głosu na temat transakcji, jakiej UFC dokonało z ONE Championship, zamieniając wieloletniego dominatora 125 funtów Demetriousa Johnsona na niepokonanego w zawodowej karierze mistrza kategorii półśredniej Bena Askrena.

Dzisiaj jednak White’a dopadła niezastąpiona ekipa TMZ.com, dopytując go właśnie o tę wymianę.

Z kim zatem w swoim pierwszym starciu skrzyżuje rękawice Ben Askren, który w ostatnich dniach zdążył rzucić wyzwanie połowie dywizji?

Nie wiem. Nadal nad tym pracujemy.

– powiedział White.

Będzie oczywiście walczył w kategorii półśredniej do 170 funtów. Jest niepokonany, jest ich mistrzem. Jesteśmy więc podekscytowani. Na pewno będzie bił się z kimś z pierwszej piątki.
Jak natomiast będzie wspominał uznawanego przez wiele lat za najlepszego na globie zawodnika bez podziału na kategorie wagowe, Demetriousa Johnsona?

Dzieciak pobił rekord liczby obron pasa.

– powiedział White.

Mam wrażenie, że nigdy nie otrzymał takiej sympatii i szacunku od fanów, na jakie zasługiwał. Nie wiem, czy cały czas ekscytowało go przebywanie tutaj, więc miejmy nadzieję, że będzie o wiele szczęśliwszy tam, gdzie teraz zmierza. Jego wieloletni trener jest tam dyrektorem, więc może tam będzie szczęśliwszy.

*****

Doniesienia: Khabib Nurmagomedov vs. Georges Saint-Pierre w przygotowaniu

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button