UFC

Rękoczyny! Jest nagranie ze scysji Tsarukyana z Greenem: „Jak jeszcze raz powiesz, że mnie nie szanujesz, to cię zapie*dolę „

Arman Tsarukyan opublikował nagranie, na którym widać jego scysję z Bobbym Greenem przed sobotnią galą UFC Fight Night w Austin.
W środę świat MMA obiegło krótkie nagranie, na którym Bobby Green w korytarzu hotelowym w Austin – w drodze do gali UFC Fight Night – złorzeczył Armanowi Tsarukyanowi i jego ekipie.

Amerykanin wyjaśnił później, że Ormianin wraz ze swoją świtą agresywnie podszedł do niego, próbując rozpocząć bójkę. W szarpaninie Król miał grzmotnąć jednego z bardziej krewkich kompanów Ahalkalaketsa.
Wydaje się, że wszystko to było pokłosiem niedawnych wypowiedzi Greena, który nie oszczędził Tsarukyana, obwieszczając, że jest on marnym i przede wszystkim potwornie nudnym zawodnikiem, na walkach którego zasypia. Najwyraźniej nie przypadło to do gustu Ormianinowi.

Okazuje się, że ekipa Armana również była uzbrojona w kamerę i całe zajście nagrano. W piątek Ormianin opublikował je w mediach społecznościowych.

Na video Arman podchodzi wraz ze swoją świtą do siedzącego na korytarzu Bobby’ego. Otoczony Amerykanin w charakterystyczny dla siebie sposób apeluje do Ormianina, aby jego koledzy się odsunęli, jednocześnie stawiając opór jemu samemu – wydaje się akceptować propozycję Ahalkalaketsa do wyjścia „jeden na jednego”.

W pewnym momencie Green próbuje delikatnie odsunąć stojącego tuż przed nim Tsarukayna, który w odpowiedzi mocno popycha go na ścianę. Do akcji następnie wkraczają oficjele i postronni – jak się wydaje – ludzie, którzy zatrzymują eskalację.

– Jak jeszcze raz powiesz, że mnie nie szanujesz, to cię zapie*dolę – krzyczy na koniec Arman do Bobby’ego.

Ormianin opublikował jeszcze jedno nagranie, na którym prawdopodobnie widzimy dalszą część całej sprawy – tj. Bobby’ego Greena, który wrócił na miejsce, tym razem już ze swoimi ludźmi.Arman Tsarukyan i Bobby Green wystąpią w dwóch najważniejszych walkach gali UFC Fight Night w Austin. Ormianin w daniu głównym wydarzenia podejmie Beneila Dariusha, a Król wyjdzie do Jalina Turnera, który zastąpił na ostatniej prostej kontuzjowanego Dana Hookera.

This poll has ended (since 29 days).

Jak oceniasz scysję?

Arman przesadził
44.59%
Obaj siebie warci
37.31%
Afera z niczego, wyjaśnili sobie wszystko
11.26%
Bobby dostał, na co zasłużył
6.84%

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie z 3X ZAKŁADEM BEZ RYZYKA – DO 100, 200 i 300 ZŁ

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button