UFC

Draka w Austin! Bobby Green twierdzi, że uderzył kompana Armana Tsarukyana: „Śmieć podbiegł do mnie i próbował dymić”

Bohaterowie dwóch najważniejszych walk sobotniej gali UFC Austin – Bobby Green i Arman Tsarukyan – skoczyli sobie do gardeł.
Wygląda na to, że nieszczególnie przypadły go gustu Armanowi Tsarukyanowi słowa, jakie niedawno wypowiedział pod jego adresem Bobby Green. A przynajmniej o tym świadczyć może draka, do jakiej doszło między obiema ekipami na trzy dni przed sobotnią galą UFC Fight Night w Austin, gdzie obaj wystąpią w dwóch najważniejszych walkach.

W zeszłym tygodniu Król pozwolił sobie zreferować styl walki Ahalkalaketsa.
– Ten gość Arman jest pie*dolonym nudziarzem – obwieścił Amerykanin w rozmowie z The Schmo. – Nie mogę wytrzymać, oglądając jego walki. Za każdym razem, gdy oglądam jego walkę, zasypiam. A po wszystkim gość się wydziera, że chce 50 koła. „Dana, daj mi 50 koła!”. Ale za co, stary? Co zrobiłeś? To było straszne!

– Nie lubię walczyć z nudziarzami. Są do dupy. Goście są, ku*wa, dziwni. Beneila szanuję za robotę, jaką wykonał, ale ten cały Arman? Jest fatalnym, ku*wa, zawodnikiem. Musiałem już babrać się tym w walce z Dawsonem, który jest następnym nudziarzem. Nie chcę walczyć z tymi nudziarzami. Są do dupy.

Jak się okazuje, w Austin drogi obu zawodników się skrzyżowały – i nie wynikło z tego nic dobrego! Bobby Green opublikował w mediach społecznościowych dwa nagrania, na pierwszym złorzecząc otoczonej wianuszkiem ochrony ekipie Ormianina, a na drugim przedstawiając swoją wersję zdarzeń.

– Nie zaczynam niczego z nikim, ale jeśli ty zaczynasz, to ja to z całą pewnością kończę – obwieścił. – Dopiero zaczynamy. To dopiero początek. Mogę dzisiaj pójść za to do paki. Chcecie się, ku*wa, doigrać?– Śmieć podbiegł do mnie i próbował dymić. Nie wiedział, że to skończę. Grzmotnąłem jednego z jego ziomków. Bach! Nie igraj sobie ze mną, brachu. Tam, skąd pochodzę, nie bawimy się w pie*dolenie.

– Chcę, żeby ktoś powiedział mi, kto jest na tym nagraniu. Co to za gość? Zgrywał ogromnego twardziela, gdy podbiegli do mnie z ziomkami. A byłem sam. Taki był twardy! Ale gdy podbiegłem go gościa razem z moimi ziomkami? „Nie, nie, nie!”. Zacząłeś to gówno! A teraz, gdy pojawia się ochrona, znów zgrywasz chojraka?

Arman Tsarukyan nie zabierał póki co głosu na temat scysji z Bobbym Greenem.
W walce wieczoru gali w Austin Ormianin skrzyżuje rękawice z Beneilem Dariushem. W co-main evencie wydarzenia Bobby Green stanie z kolei w szranki z Jalinem Turnerem, który zastąpił kontuzjowanego Dana Hookera.

This poll has ended (since 26 days).

Arman Tsarukyan vs. Bobby Green - kto wygrałby?

Arman Tsarukyan
73.19%
Bobby Green
26.81%

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie z 3X ZAKŁADEM BEZ RYZYKA – DO 100, 200 i 300 ZŁ

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button