„Jest i on!” – Borys Mańkowski dołączył do Mateusza Gamrota w ATT

Przyjaciel i wieloletni klubowy kolega Mateusza Gamrota Borys Mańkowski zawitał do American Top Team, aby wspierać Gamera na ostatniej prostej przed trzecim występem w UFC.

Polski zaciąg w American Top Team na Florydzie został właśnie uzupełniony o kolejne mocne nazwiska – do Coconut Creek dotarł były mistrz wagi półśredniej KSW Borys Mańkowski.
Diabeł Tasmański pomoże Mateuszowi Gamrotowi w ostatnim etapie przygotowań Gamera do walki z Jeremym Stephensem, która odbędzie się 17 lipca w Las Vegas. Borys Mańkowski stanie też w narożniku przyjaciela u boku trenera Andersona Francy.
– Jest i on – napisał na Instagramie Gamer, publikując zdjęcie z Borysem Mańkowskim i Joanną Jędrzejczyk na matach ATT. – Dołączył do nas Borys.

Poznaniak może pochwalić się serią trzech zwycięstw, którymi utorował sobie drogę do miana najważniejszego pretendenta do walki o złoto kategorii lekkiej z Marianem Ziółkowskim. Ostatnio był widziany w akcji w grudniu ubiegłego roku, pewnie pokonując na punkty Artura Sowińskiego.Gdyby nie zerwanie więzadła w kolanie, w wyniku którego zmuszony był poddać się na początku roku operacji, Diabeł Tasmański prawdopodobnie miałby już za sobą starcie z Golden Boyem. Wydaje się natomiast, że do walki tej dojdzie w najbliższych miesiącach.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Z kolei Mateusz Gamrot powalczy z Jeremym Stephensem o drugie z rzędu zwycięstwo pod sztandarem UFC. To premierowe, którym powrócił na właściwe tory po debiutanckiej porażce niejednogłośną decyzją z Guramem Kutateladze, odniósł w kwietniu, nokautując w drugiej rundzie Scotta Holtzmana.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

*****

Czeski artysta chaosu – jak daleko zajdzie Jiri Prochazka?

Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply