„Jeśli zamierza teraz bawić się w obraźliwe komentarze…” – Conor odpowiada na wpis Khabiba po UFC 257

Khabib Nurmagomedov zabrał głos po klęsce Conora McGregora, podczas gdy Irlandczyk odniósł się do niego podczas konferencji prasowej.

Ledwie Conor McGregor padł pod ciosami Dustina Poiriera w walce wieczoru gali UFC 257 w Abu Zabi, głos w temacie zabrał formalnie nadal urzędujący mistrz kategorii lekkiej Khabib Nurmagomedov.

Regularnie oskarżany przez Irlandczyka o tchórzostwo w drodze do gali Dagestańczyk nie oszczędził mu krytyki, zarzucając McGregorowi porzucenie ludzi, którzy zaprowadzili go na szczyt.

– Tak się kończy, gdy zmieniasz swoją drużynę – napisał Khabib w mediach społecznościowych. – Opuszczasz swoich sparingpartnerów, którzy uczynili cię mistrzem i sparujesz z małymi dziećmi z dala od rzeczywistości.
W ramach przygotowań do rewanżu z Dustinem Poirierem Conor McGregor powrócił do swojego pierwszego bokserskiego klubu, tam spędzając część przygotowań. Ponadto trenował też w Portugalii.

Podczas konferencji prasowej Irlandczykowi przytoczono powyższe słowa Khabiba Nurmagomedova…

Jestem z moją drużyną od początku i niczego nie zmieniałem – zapewnił Notorious. – Jest, jak jest. Tyle. Szanuj sportowca. To pokazuje charakter człowiek. Mam to gdzieś. Co zamierza zrobić? Wraca czy nie? Bo on kopał na nogi nie będzie. Wydostałem się z parteru w walce z Dustinem. Rozbiłem Dustina. Przyjrzyjcie się tym drobnym sekwencjom w zwarciu… Jak powtarzam, styl decyduje o walce. To inna walka.

– Każda walka z każdym rywalem jest inna. Tyle. Styl Dustina po prostu dzisiaj zagrał. Miał odporność, doświadczenie i teraz ma te niskie kopnięcia w arsenale. Poprawię to i idę przed siebie.

Ale jeśli (Khabib) zamierza teraz bawić się w obraźliwe komentarze… Wracaj i chodź jeszcze raz, kolego. Jestem tutaj. Takich słów używa się, gdy chcesz się bić, więc jeśli wracasz, to wracaj. Spróbuj sam to zrobić. Tyle.Pytany o dalsze plany podczas konferencji prasowej, Irlandczyk stwierdził, że musi się przegrupować. Wspomniał o możliwych trylogiach z Dustinem Poirierem i Natem Diazem. Nie ukrywał rozczarowanego wynikiem pojedynku, choć znalazł w nim też wiele pozytywów.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 2230 PLN

Co zaś tyczy się Khabiba Nurmagomedova, to Dana White zdradził, że miał okazję porozmawiać już z Dagestańczykiem po gali – i wszystko wskazuje na to, że jego plany emerytalny nie ulegną zmianie, co oczywiście przekreśla też potencjalny rewanż z Conorem McGregorem.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 2230 PLN

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

*****

Koszulki Lowking.pl dostępne w sprzedaży!

Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply