Jeff Monson w szarpaninie ze zwolennikiem Donalda Trumpa – video

Jeff Monson zdecydowanie nie jest zwolennikiem nowego prezydenta Stanów Zjednoczonych Donalda Trumpa.

Ledwie kilka dni temu głośno było o Jake’u Shieldsie, który poszedł w sukurs zaatakowanego przez amerykańską antifę zwolennika Donalda Trumpa, a tymczasem teraz w sprawie równie politycznej pojawia się weteran MMA o ugruntowanych przekonaniach anarchistyczno-komunistycznych Jeff Monson. 46-letni już zawodnik, który w zeszłym roku otrzymał też obywatelstwo rosyjskie, pojawił się na jednym z protestów przeciwko Trumpowi, wdając się w szarpaninę ze zwolennikiem nowego prezydenta.
Nie wiadomo, o co konkretnie poszło i dlaczego Snowman ostatecznie się wycofał. Nie jest też pewne, dlaczego Monson jest przeciwnikiem prezydenta Trumpa, którego lewicowe media w Stanach Zjednoczonych regularnie oskarżały i oskarżają o współpracę z niezmiernie szanowanym przez Jeffa Monsona Włodzimierzem Putinem.

Przy okazji życzeń noworocznych Jeff Monson wyjaśnia, dlaczego komunizm jest najlepszy.

Jeśli chodzi o karierę sportową, Monson chce powrócić do walki w Rosji, mierząc w starcie z szykującym się do powrotu po odsiadce za gwałt Alexandrem Emelianenko.

*****

400 PLN dla zwycięzcy – UFC 208

Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply