UFC

Jean Silva fantastycznym podbródkiem znokautował Charlesa Jourdaina na UFC 303 (VIDEO)

Jean Silva nadal zachwyca – Brazylijczyk efektownie znokautował Charlesa Jourdaina podczas gali UFC 303.

Kapitalnie dysponowany Jean Silva (13-2) zafundował Charlesowi Jourdainowi (15-8-1) pierwszą w karierze porażkę przez nokaut podczas gali UFC 303 w Las Vegas.

Jourdain był aktywniejszy w pierwszych minutach walki, ale miarowo nacierający i czyhający na swoją okazję Silva niewiele sobie z ataków Kanadyjczyka robił. Owszem, przyjął kilka lowkingów i kopnięć na korpus, ale te na głowę przepuszczał kapitalnymi odchyleniami w stylu Rafaela Fizieva.

W końcu szarżującego i nerwowo reagującego na uderzenia Jourdaina ściął z nóg lewym sierpem. Zaprosił następnie Kanadyjczyka do stójki, podkręcając tam tempo. Szukał rozstrzygających uderzeń, ale panicznie chwilami reagujący Kanadyjczyk przetrwał do końca rundy drugiej, szukając też w chwilach desperacji obaleń.

Jourdain szybko poszedł w zapasy w rundzie drugiej. Silva bardzo dobrze bronił się jednak na ogrodzeniu, tam od czasu do czasu traktując rywala – podobnie jak w poprzedniej odsłonie – kreatywnymi łokciami na głowę i korpus.

W końcu na rozerwanie klinczu Brazylijczyk znokautował Kanadyjczyka pięknym podbródkiem. Jourdain runął na deski, wyraźnie wstrząśnięty. Jean Silva nie dobijał, Marc Goddard przerwał zawody.


PEŁNE WYNIKI UFC 303 – TUTAJ


Jean Silva odniósł tym samym dziesiąte zwycięstwo z rzędu w swojej karierze, w tym drugie pod egidą UFC – i drugie przez nokaut. Cieniem na jego występie kładzie się jedynie przestrzelona o 1,5 funta waga.

Dla Charlesa Jourdaina była to druga z rzędu porażka.

Wszystkie walki UFC można obstawiać w Fortunie z 3X ZAKŁADEM BEZ RYZYKA – KAŻDY DO 100 ZŁ

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button