„Je*ać crossfit!” – Nick Diaz w kolejnej szalonej tyradzie (VIDEO)


W jednym z najnowszych nagrań w mediach społecznościowych Nick Diaz wziął na celownik Georgesa Saint-Pierre’a oraz… crosffit.

W ostatnich dniach sternik UFC Dana White potwierdził, że zapowiadana wcześniej na marcową galę UFC 235 w Las Vegas walka Nick Diaza z Jorge Masvidalem nie odbędzie się.

Regularnie imprezujący – przynajmniej sądząc z mediów społecznościowych – stocktończyk dawał zresztą wcześniej do zrozumienia, że nie odpowiadają mu warunki finansowe zaproponowane przez amerykańskiego giganta.

Nie znaczy to jednak, że niewidziany w akcji od czterech lat starszy ze stocktońskich braci znika z nagłówków medialnych. Nic z tych rzeczy! Sęk jednak w tym, że ostatnimi czasy gości tam wyłącznie w kontekście swoich dziwacznych wypowiedzi publikowanych w mediach społecznościowych.

Nie inaczej jest i tym razem. Ni stąd ni zowąd Nick zaatakował tym razem potokiem luźnych słów CrossFit oraz Goergesa Saint-Pierre’a.

Czaicie? Jebać crossfit! Pierdolić głupią pizdę!

– wykrzyczał rozentuzjazmowany stocktończyk.

Pierdolić też głupie ćwiczenia w wodzie, jebany, kurwa, Georgesie, ty mała pizdo. Głupolu, pizdo. Przepłyń setkę poniżej 1:20, cioto. W tym właśnie rzecz – jebać to! Złap ją za… Nie mogę tego powiedzieć.
O co chodzi? Nie do końca wiadomo. Niewykluczone, że Diaz natrafił na jeden z ostatnich wpisów GSP, w którym ten zachęca do kursu na domowe ćwiczenia.

*****

Lowking.pl trafia na Patronite.pl – oto dlaczego


Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *