Jan Błachowicz zwycięża w Rio Rancho – Corey Anderson brutalnie ubity! (VIDEO)

Jan Błachowicz wraca z Rio Rancho z tarczą! Polski półciężki znokautował Coreya Andersona w daniu głównym gali UFC on ESPN+ 25.

W walce wieczoru gali UFC on ESPN+ 25 w Rio Rancho Jan Błachowicz (26-8) znokautował w pierwszej rundzie Coreya Andersona (13-5), rewanżując się Amerykaninowi za porażkę sprzed niespełna pięciu lat.

Nie było dotknięcia rękawic na otwarcie…

Lewy na lewy. Lowking Polaka. Corey trafia jabem. Straszą się lewymi prostymi. Kolejny lewy Amerykanina dochodzi. Błachowicz na delikatnym wstecznym. Polak trafia ciasnym lewym sierpem po lewym prostym.
Anderson szuka obalenia, ale Janek świetnie się broni, rozrywając klincz z uderzeniem. Presja ze strony Andersona. Ładny lewy prosty Coreya. Seria kopnięć ze strony Amerykanina, ale bez większego efektu. Błachowicz z kombinacją lewego na korpus i prawego na głowę, ale pruje powietrze. Seria prostych z obu stron.

Polak rusza z kombinacją, jeden z ciosów dochodzi celu. Anderson agresorem. Wywiera presję. Lewy prosty dochodzi. Szuka obalenia, ale Błachowicz dobrze odchodzi, traktując jeszcze rywala ładnym lewym sierpowym w kontrze. Lowking ze strony cieszynianina. Podwójny lewy Janka. Corey szuka jego nogi, ale Polak karci go ciosem. Połowa rundy.

Lowking autorstwa Andersona. Kombinacja podbródka z sierpem trafia w szczękę Amerykanina. Anderson szuka kombinacji 1-2, ale Błachowicz dobrze odchodzi do boku. Presja ze strony Coreya. Jaby. Polak na delikatnym wstecznym. Anderson szuka zewnętrznego lowkinga – ale Janek ścina go z nóg soczystym prawym sierpem! Młot z góry! Koniec!Po zakończeniu walki Polak ruszył w stronę siedzącego przy oktagonie mistrza kategorii półciężkiej Jona Jonesa – ten podniósł się, wyszczerzył szeroko białe zęby i rozłożył ręce, zapraszając naszego zawodnika.

Dla Cieszyńskiego Księcia jest to trzecia wygrana z rzędu i siódma w ostatnich ośmiu pojedynkach.

Obstawiaj wszystkie walki UFC na PZBUK i odbierz darmowy zakład 50 PLN

*****

UFC Rio Rancho: Błachowicz vs. Anderson II – wyniki i relacja

Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

5 Comments

 1. Konewa

  16 lutego 2020 at 05:12

  FUCK YEAH!!!!! Janek pozamiatał!!! Musi być teraz walka z Bonsem!!!!

 2. rulett666

  16 lutego 2020 at 05:37

  ZAJEBISCIE!!!!!!!!! DZIS CORMIER STRACIŁ W MOICH OCZACH, JEGO MINA PO K.O. JANKA MÓWIŁA WSZYSTKO, RACZEJ KIBICOWAŁ SWOJEMU KOLEDZE ZAPAŚNIKOWI, A TU TAKI PESZEK, HAHAHA WIELKA NOC W POLSKIM MMA.

  • aliendeg

   16 lutego 2020 at 11:56

   co w tym zlego ze kolege wspiera? nie rozumiem nic. poza tym pomogl jankowi, sam w wywiadzie zaczal gadac o walce Jonesem. ustawil janka wysoko w kolejce

 3. khamedmalidov

  16 lutego 2020 at 08:42

  DZIŚ WSZYSCY JESTEŚMY BŁACHOWICZAMI XD

 4. Vat

  16 lutego 2020 at 12:39

  Wygrał w pięknym stylu. Brawo Janek!

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply