UFC

Jan Błachowicz, Michael Bisping, Jose Aldo i inni typują walkę Diaz vs. McGregor II

Wybrani zawodnicy UFC – a wśród nich między innymi Jan Błachowicz – typują rewanżowe starcie Nate’a Diaza z Conorem McGregorem.

Już w sobotę odbędzie się gala UFC 202, na której rękawice ponownie skrzyżują Nate Diaz i Conor McGregor. Oto, jak wynik walki typują – zapytani przez UFC.com – zawodnicy.

Michael Bisping

Conor zmienia grę, Conor jest na szczycie gry i Conor wygra ten rewanż. Bez urazy wobec Diaza, ale Conor wygra.

Eddie Alvarez

Myślę, że Nate zrobi Conorowi to samo, co zrobił mu za pierwszym razem. Conor potknął się o swoje sznurówki w pierwszej walce i myślę, że potknie się znowu. Conor ma gadane i musi to mieć, bo nie jest zbyt dobry w walce.

Jose Aldo

Z tego, co widziałem, Nate jest o wiele większy, silniejszy i tym razem trenuje. Pierwszą walkę wziął w zastępstwie, a i tak wygrał. Dobrze przygotowany będzie naprawdę ciężki dla McGregora. Jeśli spojrzycie na walki Diaza, nawet gdy dostaje, znajduje sposób, żeby wrócić. Gdybym musiał stawiać, postawiłbym na Nate’a.

Dan Hardy

Spodziewam się, że Conor spróbuje rozpocząć spokojnie – nadal wywierając presję, ale nie skupiając się tylko na potężnym lewym. Uważam, że jego ataki będą bardziej urozmaicone i sądzę, że zobaczymy o wiele więcej kopnięć. Diaz rozpocznie przygotowany do kontrowania McGregora. Jeśli Conor będzie na środku oktagonu, Nate spróbuje wywierać bokserską presję. Taktyka braci Diaz polega na wywieraniu presji, aż cię złamią i powalą na deski albo pójdziesz po obalenie. Wątpię, aby się to teraz zmieniło. Nie zdziwiłbym się, gdyby McGregor obalał Diaza w końcówkach rund, żeby udowodnić, że nie przeraża go jiu-jitsu Diaza.

Alexander Gustafsson

Myślę, że Conor nauczył się wiele od czasów pierwszej walki, ale Diaz jest zbyt duży. Conor to jeden z najlepszych gości w swojej dywizji, ale trudno jest przenieść się wyżej i walczyć z najlepszymi gośćmi z innej dywizji.

Gunnar Nelson

Jeśli Conora będzie cierpliwy i złamie go – czyli zrobi to, co robi najlepiej – używając swojej szybkości odrobinę lepie i może nie koncentrując się tak bardzo na mocnych uderzeniach – myślę, że przejedzie się po Diazie.

Joe Duffy

To świetna walka, nawet bardziej ekscytująca niż pierwsze starcie. Myślę, że w pierwszej walce wszyscy nie doceniliśmy Diaza i jego siły. Myślę, że teraz Conor będzie szybszy na nogach i wykorzysta pięć rund do wypunktowania go. Ściągnął lepszych ludzi do pomocy niż w pierwszej walce i będzie tym razem przygotowany. Conor przez decyzję.

Junior dos Santos

Widzę Nate’a wygrywającego ponownie. Nate może przyjąć cios i ma dobrą kondycję, a to wywrze duża presję na Conorze McGregorze.

Brad Pickett

Gdy jesteś przyzwyczajony do wygrywania cały czas, czasami bywa ciężko nabrać wielkiej motywacji przed walką. Conor ma coś do udowodnienia i będzie o wiele bardziej hardy w rewanżu. Typuję, że pokona Diaza.

Michael Chiesa

Tylko Diaz! Nie sądzę, aby Conor chciał tej walki tak bardzo, jak mówi i sądzę, że Nate Stockton Slapami zapewni sobie zwycięstwo.

Derrick Lewis

Diaz wygra. Nie wyobrażam sobie, żeby McGregor wytrwał pięć rund; Diaz może wytrwać cały dzień.

Tom Breese

Uważam, że Conor będzie mądrzejszy niż był w pierwszej walce, a ma umiejętności, aby pokonać Diaza w pięciorundowej walce. Conor będzie teraz sprawniejszy i lepszy, ale sądzę, że Diaz skończy go w czwartej albo piątej rundzie. Rezultat będzie ten sam, ale teraz potrwa to kilka rund dłużej.

Jan Błachowicz

Uważam, że Diaz wygra ponownie. Ostatnia walka była naprawdę dobra, ale sądzę, że ta potoczy się tak samo.

Ross Pearson

Uważam, że walka potoczy się w ten sam sposób jak pierwsza. Pierwsze wymiany będą jednak inne. Conor jest bardziej skoncentrowany i o wiele bardziej przygotowany dzięki treningowi, jaki odbył. Wynik będzie jednak taki sam. Diaz wygra przez poddanie w wyniku ground and pound w trzeciej rundzie; to jego największy atut.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button