Jan Błachowicz intensywnie! Pierwsze staredowny bohaterów UFC 253 (VIDEO)

W czwartek rano w Abu Zabi Jan Błachowicz miał sposobność po raz pierwszy spojrzeć oko w oko Dominickowi Reyesowi.

Bohaterowie mistrzowskich walk sobotniej gali UFC 253 w Abu Zabi – Israel Adesanya i Paulo Costa, którzy powalczą o złoto 185 funtów, oraz Jan Błachowicz i Dominick Reyes, którzy zakończą bezkrólewie w wadze półciężkiej – stanęli w czwartek rano po raz pierwszy twarzą w twarz.

Co warte odnotowania, Cieszyński Książę podszedł do tematu intensywnie, mocno zbliżając się do DewastatoraDana White aż wsunął między obu zawodników rękę, aby szybko zareagować na potencjalne dramaty. Takowe jednak się nie pojawiły, a na koniec obaj zawodnicy – z inicjatywy Polaka – przybili sobie piątkę.

Israel Adesanya i Paulo Costa zmierzyli się wzrokiem ze sporej odległości. Co ciekawe, pod względem wzrostu obaj zawodnicy wydają się bardzo podobni, choć wedle oficjalnych danych Nigeryjczyk jest wyższy o 8 centymetrów.
Najważniejsze artykuły o UFC 253:

Błachowicz vs. Reyes – techniczna analiza i typowanie
Adesanya vs. Costa – techniczna analiza i typowanie
UFC 253 – transmisja, rozpiska, informacje

Poniżej oba staredowny z różnych ujęć.

Obstawiaj wszystkie walki UFC na PZBUK i odbierz cashback 200 PLN

*****

Jan Błachowicz coraz większym underdogiem – komplet kursów na UFC 253

Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply