Jan Błachowicz, Damian Janikowski i Daniel Omielańczuk przechodzą do WCA Fight Team

Trójka byłych już zawodników S4 Fight Club – Jan Błachowicz, Damian Janikowski i Daniel Omielańczuk – zasiliła szeregi WCA Fight Team.

Po tym, jak na trenerską emeryturę przeszedł Piotr Jeleniewski, czterech zawodników UFC walczących dotychczas pod sztandarem warszawskiego S4 Fight Club zmieniło barwy klubowe.

Już wcześniej przejście do Jackson-Wink MMA zapowiedział Marcin Tybura, natomiast dziś klub WCA Fight Team poinformował o wzmocnieniu swoich szeregów Janem Błachowiczem, Damianem Janikowskim i Danielem Omielańczukiem.

Błachowicz przygotowuje się obecnie do pojedynku z Devinem Clarkiem podczas trójmiejskiej gali UFC Fight Night 118, natomiast zwolniony niedawno z UFC Omielańczuk oraz mający za sobą udany debiut w KSW Janikowski póki co nie mają oficjalnie zapowiedzianych pojedynków.
Głównym trenerem w WCA jest Robert Jocz. Trenują tam też między innymi Piotr Strus czy Anzor Azhiev.

*****

Conor McGregor będzie nadal walczył w boksie – wskazuje potencjalnego rywala

Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply